Golf 7 Manevra Frenleme Fonksiyonu

Bu modüller çıkma olarak alındığında kodlamada sorun yaşanıyor mu bilgisi olan varmı?

Ekli dosyalar

• IMG_9322.png
    IMG_9322.png
    293 KB · Görüntüleme: 7
IMG_9160.jpegPla3.0 yeni yaptim bu gateway vardi bende degismedim arka manevra frenleme aktif pla3.0 modulu de bunu aldim

Ekli dosyalar

• IMG_9161.png
    IMG_9161.png
    786.3 KB · Görüntüleme: 8
Ebayda çıkma buldum bi tane onu alayım ben.
Suna dikkat edt ilk oncelikle satici
Birde avrupada satilan cikma parcalarda bilgilendirme olur hangi aractan sokuldugu aracin trafige cikis tarihi ve aracin km si
Ona gore bakip almak herzaman iyidir

modül C ile biteni bulamıyorum G felan da destekliyor mu acaba.
Yurtdisinda yasayan ve forma uye olan bir cok arkadas var onlardan rica edt yardimci olurlar
Ben serit takip kamerasi ve tesisatiyla kor nokta malzemelerini formdan bir agbiden rica edttim aldi temnuz ayinda bana teslim edecek kendisinden 5na unitede almistim sagolsun yardimci oldu ve daha hesapli oldu benim icin de

Yurtdisinda yasayan ve forma uye olan bir cok arkadas var onlardan rica edt yardimci olurlar
Ben serit takip kamerasi ve tesisatiyla kor nokta malzemelerini formdan bir agbiden rica edttim aldi temnuz ayinda bana teslim edecek kendisinden 5na unitede almistim sagolsun yardimci oldu ve daha hesapli oldu benim icin de
Uzun yıllardır ebaydan alışveriş yapıyorum. Yeğenim gibi yakın bi arkadaşımda var yurtdışında yaşıyor ama inan kargo ile alışveriş daha kolay geliyor bana. 😊

Yeni modül almanıza gerek yok. Aracınız makyajlı kasa olduğundan zaten aracınızda 5qa modül bulunuyor. Modülü flaşlatarak ve sonrasında kodlamasını yaptırarak bu özelliğe sahip olabilirsiniz. Daha uyguna gelmiş olur. Ben kendi aracımda bu şekilde yapmıştım.

Geri
Üst Alt