Usta sorunu

Yunus2525

Yeni Üye
İsim
Yunus
Yağ değişimi yapıldı sonra karterinin tıpasını diş sıyırıp takmışlar akıntı oldu tekrar yağ değiştim ama bu kez diş sıyıran yere klavuz atıldı ve şimdi o klavuz da tutmamış usta tapayı sıvı conta ile kapamış şimdi bana karter alman gerek diyor ben yan sanayi mi alsam orjinal mi alsam bilemedim ve ne marka almalıyım 1.2 tsi 2014

Yağ değişimi yapıldı sonra karterinin tıpasını diş sıyırıp takmışlar akıntı oldu tekrar yağ değiştim ama bu kez diş sıyıran yere klavuz atıldı ve şimdi o klavuz da tutmamış usta tapayı sıvı conta ile kapamış şimdi bana karter alman gerek diyor ben yan sanayi mi alsam orjinal mi alsam bilemedim ve ne marka almalıyım 1.2 tsi 2014

Geçmiş olsunda sen niye alıyorsun kartel tıpasını sıyırıp takan usta usta değil zaten...

Ustaya bir şey isbat etmem mümkün mü ki benden önceki yapmış ben ne yapayım dedi ama ondan öncede kimseye yaptırmadım

Geçmiş olsun, benimkini lifte kaldırırken marşpiyeli ezdirdiler, ondan beri aracı yetkili servise götürüyorum,

Torna sistemiyle karter delik yuvası genişletilecek , sonra yeni diş yapılacak

Genislemis yuvaya uygun karşılık tapası !!! İşlem tamam.

Yukardaki usta ne diyor?

Karter degisecek?

Doktor olsa? Kıl dönmesi olan adamın belden asağısını kesecekmiymiş ?

Erzurum da onu yapacak kimse yok bende dediğin düşündüm o yüzden ankara da belki usta bulurum diye düşünüyorum

Erzurum da onu yapacak kimse yok bende dediğin düşündüm o yüzden ankara da belki usta bulurum diye düşünüyorum
Hocam olay oto/sanayi işi degil tabi.

Bildigin sıhhi tesisat / demir-oluk-sac boru-torna sanayi endüstrisi nasıl olmaz koskaca erzurumda ?

Geri
Üst Alt