Far anahtarı 0'da iken sis açabilme

harunctky44

Yeni Üye
İsim
Harun
Araç
Golf 7
Arkadaşlar başlıktan anladığınız üzere far anahtarı 0'da iken sis farı açmak istiyorum ama bildiğiniz gibi izin vermiyor yardımcı olabilcek olan varmı

Arka stopların yanmasını sağlamadan sadece araçta sis ile gezmek mi amacınız anlayamadım hocam ? Gündüz farını multimedyadan kapatıp sisleri yakabilirsiniz park konumunda

Son düzenleme:
Arkadaşlar başlıktan anladığınız üzere far anahtarı 0'da iken sis farı açmak istiyorum ama bildiğiniz gibi izin vermiyor yardımcı olabilcek olan varmı
Vcds ile hallolur o basit. Tavsiye etmem tabi..
sis olmadan sisleri yakmanın cezası vardır..

Arkadaşlarım yukarıda yapmış olduğu yorumlara tamamen katılıyorum. Ancak siz yinede yapmayı düşünüyorsanız. Sis farlarını gündüz farı olarak kodlarsanız far anahtarınız 0 konumundayken sis farlarınız yanacaktır.

Arkadaşlarım yukarıda yapmış olduğu yorumlara tamamen katılıyorum. Ancak siz yinede yapmayı düşünüyorsanız. Sis farlarını gündüz farı olarak kodlarsanız far anahtarınız 0 konumundayken sis farlarınız yanacaktır.
Arkadaşlar hepinize hak veriyorum araç zaten benim değil arkadaşımın aracı ve bana ricada bulundu bende önermediğimi söyledim ama kendi isteği kıramadım bende bunu zaten biliyorum far anahtarı sıfır konumunda iken sis farı düğmesinden açıp kapamak istiyorum

Büyük ihtimalle arabası midline plus sonradan sis farı var far kumandası sadece arkayı yakıyor önde sis olunca onuda yakıyor siz tek öndekileri yakmak istediğinizde ikisi yanıyor far kumandası değişmesi gerekiyor hocam

Büyük ihtimalle arabası midline plus sonradan sis farı var far kumandası sadece arkayı yakıyor önde sis olunca onuda yakıyor siz tek öndekileri yakmak istediğinizde ikisi yanıyor far kumandası değişmesi gerekiyor hocam
Araç passat b8 comfortline gündüz farları iptal edilmiş sabah vakti arka stopları açmadan sis açmak istiyor yani 0 konumunda ama açılmıyor illa park açması lazım

Geri
Üst Alt