SATILIK Satilmistir.

Hocam bu cihaz
Mib2 std 5Q 035 866 C navigasyonlu guzel bir cihaz ama
Discover media degil bence yaniliyormuyum?
Hocam selamlar, ben alirken discover media olarak sattilar bana, acikcasi bende navigasyonlu iki modeli var biri dis. Media digeri dis. Pro diye biliyorum ama yanlisim varsa fotolardan bakip daha bilgi sahibi ustadlar sorunuza cevap verecektir.

Hocam selamlar, ben alirken discover media olarak sattilar bana, acikcasi bende navigasyonlu iki modeli var biri dis. Media digeri dis. Pro diye biliyorum ama yanlisim varsa fotolardan bakip daha bilgi sahibi ustadlar sorunuza cevap verecektir.
Ah bu saticilar var ya Bu saticilar
Toplama cihaza bile orjinal diyorlar
Dusun piyasa da o kadar cok ki
Sattiklari ekran Nav tuslu Ama cihaz navigasyonsuz yada cihaz navigasyonlu ekran Nav tussuz
Sendeki cihaz da kaliteli cihaz navigasyonlu Ama mib2 std
Seat dan cevirme ekran ise cin mali
Satarken Bunlarin hepsinin soylenmesi lagzim belkide bunlar sana soylenseydi durum farkli olurdu alis fiyatinda
Buda bir ornek
Delpi dıscover media 3Q0 035 864 C
Bu iste disvover media
Bu arada Senin cihaz in piyasa degeri en az 25/26 bin
Cihaz ve unite icin Bir fiyat belirle
Birde komple set olarak

Son düzenleme:
Hocam seat degilde skodadan cevirmis olabilirler cunku on tarafinda skoda yaziyor.

Set olarakmi 25bin degeri? Ilk aldigimda 8 inc mat ekran bulamamistim, 8 inch parlaklarda sorun cikariyor diye 6 inc mat ekran ile aldim cihazi sonradan ayrica bulunca 8 inc mat ekran aldim. Ben cok anlamam piyasasindan, fiyatida sari sitedeki muadillere bakip yazdim. Araci sattigim icin bosa cikti. Birde gtd 1449 vz var onun daha ilanini koymadim usengeclikten.

Hocam seat degilde skodadan cevirmis olabilirler cunku on tarafinda skoda yaziyor.

Set olarakmi 25bin degeri? Ilk aldigimda 8 inc mat ekran bulamamistim, 8 inch parlaklarda sorun cikariyor diye 6 inc mat ekran ile aldim cihazi sonradan ayrica bulunca 8 inc mat ekran aldim. Ben cok anlamam piyasasindan, fiyatida sari sitedeki muadillere bakip yazdim. Araci sattigim icin bosa cikti. Birde gtd 1449 vz var onun daha ilanini koymadim usengeclikten.
Pardon Skoda
Unite ve ve ekran olarak inan minimal 25 bin Senin cihaz navigasyonlu bunu unutma
Ve sendeki cihazi 8 inch ekranli carpley li cihazlarla bir tutma ve set olarak satiyorsun unite +ekran+ cerceve+gps anteni+ carpley usb soketi
Inan cok Ama cok uygun fiyat yazmissin22 bin sahsen Ben bu seti bu sekil 30 bin den asagi vermem.
Cerceve 1000/1200
Gps anten en ucuz u 400
Carpley usb soket min1500
Sen zaten 3000 ytl ekstra veriyorsun
Bu sekil Senin unite ekran 19bine geliyor
Bence fiyati yeniden yapilandir

Simdi yazdim hocam foruma ozel 22bin diye, ayip olmasin bir sure kalsin, 1 ay satilmazsa yukseltirim. Tesekkur ederim fiyat bilgisi icin.

Acele edemezsen dediğim fiyata satabilirsin
Form dan satman biraz zaman alabilir sahibinden e ilan ver

Konu kapatilabilir. Satilmistir. Tesekkur ederim ilgilenenlere ve cevap yazanlara.

Hocam gene forumdan bir arkadas turboyla beraber aldi, 20 turbo 18 set.

Geri
Üst Alt