Bu ne sesi

Hayırlı olsun hocam.
Sizdeki gıcırtı sebebi büyük ihtimalle viraj demiri orta lastikleri kaynaklı idi. Ben yağlatarak çözdüm sorunu ama geçici tabii. Değişimi zahmetli denmişti bu viraj demiri orta lastiklerinin. Sizde nasıl oldu işlem?
Mustafa sana bir sorum var . Golf cam tavan kumandadan tam açılıyordu geçen yağlama falan yaptırdım şimdi ise kumandadan anahtardan sadece arkası açılıyor. Sen nasıl çözdün.

Mustafa sana bir sorum var . Golf cam tavan kumandadan tam açılıyordu geçen yağlama falan yaptırdım şimdi ise kumandadan anahtardan sadece arkası açılıyor. Sen nasıl çözdün.
Kumandadan arkasının kalkması veya tamamen açılması kodlama ile değişiyor. Komple açılması yerine arkası kalkacak şekilde kodlanmış olabilir mi

Kumandadan arkasının kalkması veya tamamen açılması kodlama ile değişiyor. Komple açılması yerine arkası kalkacak şekilde kodlanmış olabilir mi
Daha önce kumandadan tamamen açılıyordu. Dediğim gibi sanroof yağlama falan yaptırdım sanayide o günden sonra sadece arka tarafı kalkıyor o şekil kalıyor. Bu kodlama kendiliğinden değişebiliyormu yoksa yanlış bişey mi yaptık. Anlamadım.

Geri
Üst Alt