Golf 7 1.4 TSI Highline vs Passat B8 1.4 TSI Comfortline

Crazy112

Üye
İsim
Bülent
2016 golf 1.4tsi dsg cam tavan aracım var satıp 150bin ekleyip 2016 1.4tsi comfortline siyah içi bej 50bin km de PASSAT almak mantıklı mı aklım karıştı sizlere danışmak istedim

Burada en önce düşünmeniz gereken şey beklentiniz. İç hacim yetersizdir geçilir mi geçilir. Donanım muhabbetleri çok önemli değil çünkü çoğu şey sonradan yapılabiliyor. Golf ve Passat arasında en belirgin fark hacim (iç & bagaj) Sizin yerinizde olsaydım hacimden yana sıkıntım yoksa değiştirmezdim.

Benim fikrim geçilir bende bir ara denedim ama satici ile ufak anlasmazlik olunca vazgeçtim. Denemekten zarar gelmez en fazla passatida denemiş olursunuz, beğenmezseniz geri geçersiniz bir kural yok geri dönüş yapamazsınız diye

Hocam golf çok ayrı bir sevda ama ben imkanım olsa alırdım passatı , passat çok daha konforlu ve geniş gelecektir size

Golften passata gecmem bir adim öteye gitmektir imkanim olsa düşünmem ama içinin bej olmasini düşünürdüm:)

Yakıt vs gibi bir durum yoksa bence de geçilir. Passat bir adım önde...

golf'den passata geçtim, kesinlikle tavsiye ederim. Golf güzel araç arada arıyorum ama passat hiç pişman etmedi.

Geri
Üst Alt