Golf 7 1.6 TDI 140 hp Yazılım &Sohbet

enpisagor

Katılımcı Üye

İsim
Can
Değerli forum dostları yazılımı en iyi kullanan bilir dedim ve uzun süreden beri kullanan arkadaşımız ile tartıştık sohbet ettik. @mehmetmert arkadaşımıza gerçekleştirdiğimiz bu keyifli sohbet için tekrar teşekkür ederim.

iPad 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Değerli forum dostları yazılımı en iyi kullanan bilir dedim ve uzun süreden beri kullanan arkadaşımız ile tartıştık sohbet ettik. @mehmetmert arkadaşımıza gerçekleştirdiğimiz bu keyifli sohbet için tekrar teşekkür ederim.iPad 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi
Eyv hocam cok güzel olmus inceleme.

Yavaştan sizdede yanlayan bir adana ekibi görüyorum.

Birgün mutlaka ya siz ya biz gelelim.

[emoji106]

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

@ansolak Hocam daha çok yanladık da laf ederler diye kestik :) çok eğlenceli idi.

Adana'da başımızın üzerinde yeriniz var. Çok mutlu oluruz. Ayrıca kısmet olursa Konya buluşmasına da gelmek istiyorum.

@enpisagor buraya yazmadan önce yarısını izledim. Diğer yarısını da en kısa zamanda izleyeceğim ;)

https://vimeo.com/173175709 Hepsini izleyemeyen dostlar bu kısım kaçmamalı önden çekiş araç ile yanlamak zor. El freni olmayan daha zor ama bizde herşey mümkün [emoji41]

Sent from my iPhone using Tapatalk

Hocam cok güzel bir inceleme olmus keyifle izledim emeğinize sağlık o 4 serisi benimde önümde yanlamıştı :)

Emeğinize sağlık değerli Can Hocam. Bu işi düşünenler için son derece bilgilendirici olmuş. [emoji4]
Çok teşekkürler dostum, bizde yapsak mı :)

@enpisagor süper video olmuş. 1.4 benziliye nasıl olur acaba :)  

Emeğinize sağlık Can Hocam. Bende bir soru sorayım o zaman :)   ecufast mi , RSA (yerli firma mı), dr.ecu mu, o.c.z mi?

Bir TDI kullanıcısıyım :)  . @enpisagor

Moderatör tarafında düzenlendi:
Aynen @enpisagor Can dostumun da bahsettiği gibi  1.4 TSİ Euro6 125ps Manuel aracım için önümüzdeki ay Allah nasip ederse Soft Yazılım(Sadece Düz Yazılım atılacak)-Ek Bilgi Hard Yazılım için ise(Bobin-Buji-Egzoz-Down Pipe-Hava Fitresi-Dump Valve-Westgate--Motor Yağı değiştirilip yazılım atılması gerekir)Can Dostumla güzel bir video da biz çekeriz :)

Eğlenceli video olmuş elinize sağlık.Golfün şasesi çok dengeli güzel yanlıyor aracın lastikleri nedir acaba ?

Sent from my iPhone using Tapatalk

Geri
Üst Alt