Ateca 2. El Multimedya tavsiyesi

Link35

Üye
Araç
Ateca FR
Merhaba arkadaşlar başlıkta da belirttiğim üzere aracıma mib3 navigasyonlu ve wifi özelliği olan multimedya alma düşüncesindeyim, orijinal üniteler 2. el olarak eBay'de satılıyor buradan ürün almak sağlıklı olur mu sizce? ayrıca buradan alış veriş nasıl yapılıyor, ben hiç yapmadım da.
Bu ünitelerde bileşen koruma gibi bir durum var mıdır, montajda sıkıntı yaşar mıyım? Örnek olarak 575035862, 575035862F, 575035862K gibi numaralı üniteler var bunlar ne demek? Hangi seriyi almalıyım yada almamalıyım.
Aşağıdaki resimlerde ilk resim benim aracımın ünitesi 575 035 868 B diğerleri ise almayı düşündüğüm üniteler, bu konuda bilgisi olan ve tavsiyede bulunmak isteyenler yazarsa çok memnun olurum, buna göre son kararımı vereceğim.

Ekli dosyalar

• 575035868B.jpg
    575035868B.jpg
    349.6 KB · Görüntüleme: 29
  • 862.jpg
    862.jpg
    156.2 KB · Görüntüleme: 31
  • 862F.jpg
    862F.jpg
    106.2 KB · Görüntüleme: 31
  • 862K.jpg
    862K.jpg
    78 KB · Görüntüleme: 31

150 euro ustu urun gumruge takilir. Ayrica yurtdisindan 2. El urun alimi yasak. Anlasilirsa yine gumruge takilir

Merhaba arkadaşlar başlıkta da belirttiğim üzere aracıma mib3 navigasyonlu ve wifi özelliği olan multimedya alma düşüncesindeyim, orijinal üniteler 2. el olarak eBay'de satılıyor buradan ürün almak sağlıklı olur mu sizce? ayrıca buradan alış veriş nasıl yapılıyor, ben hiç yapmadım da.
Bu ünitelerde bileşen koruma gibi bir durum var mıdır, montajda sıkıntı yaşar mıyım? Örnek olarak 575035862, 575035862F, 575035862K gibi numaralı üniteler var bunlar ne demek? Hangi seriyi almalıyım yada almamalıyım.
Aşağıdaki resimlerde ilk resim benim aracımın ünitesi 575 035 868 B diğerleri ise almayı düşündüğüm üniteler, bu konuda bilgisi olan ve tavsiyede bulunmak isteyenler yazarsa çok memnun olurum, buna göre son kararımı vereceğim.
EBay dan yada baska yurtdisi sitesin den aldigin urun gumruge takilir 150 euro ustu oldugu icin Bu bir
yurt disinda bir tanidigin varsa o getirebir cihazi sana
Cihaz da ki birlesen korumanin kaldirilmasi da sorun su an
Kisaca nerden bakarsan bak bu sistem sana minimal 60bin e mal olur
Birde diyelim aldin yurtdisindan cihaz da sorun cikti ne yapacaksin tekrar mi aliciya gondereceksin
65 bine yapan var istanbulda

Bilgilendirmeler için teşekkürler. Benim için en büyük sorun sıfırdan uyumlu bir ünite alıp kodlayıp lisans işlemini yapanların İstanbul'da olması. Onun için 2. ele yönelmiştim.
Ürünü 150 den aşağı bir rakamla gönderseler de, bileşen korumasının kaldırılması ve daha da kötüsü cihaz sorunlu çıkarsa iade etme zorluğu, anlaşılan şimdilik bu ünite değiştirme isteğini rafa kaldırmak.

Bilgilendirmeler için teşekkürler. Benim için en büyük sorun sıfırdan uyumlu bir ünite alıp kodlayıp lisans işlemini yapanların İstanbul'da olması. Onun için 2. ele yönelmiştim.
Ürünü 150 den aşağı bir rakamla gönderseler de, bileşen korumasının kaldırılması ve daha da kötüsü cihaz sorunlu çıkarsa iade etme zorluğu, anlaşılan şimdilik bu ünite değiştirme isteğini rafa kaldırmak.
Aynen bencede
Su an icin cok masrafli bir durum cunku birlesen korumayi kaldirmak icin bile cok ucuk fiyatlar istiyorlar
Sahsen Ben internet yoluyla da almani tavsiye edtmem

Kargo ile gelirse gümrüğe takılma ihtimali yüksek. Bir tanıdığınız varsa sadece 868 serisi alın. 862 serisinde GPS anten çıkışı bulunmaz. Birde aldığınızda bana gönderin uygun bir fiyata açılabilecek ne varsa hepsini açarım...

Son düzenleme:

Mib3 için ebay ya da başka yerden alarak riske girme hadi aldın ekran yada ünite arızalı çıkınca ne yapacaksın adamlara gönderemeyeceksin yada adam almayacak...

Pahalı ürünleri yurt içinden almak gerek, sıfır yada ikinci el fark etmez, sana iki yıl garanti verecek, malı sattı bir yıl sonra ekran gitti ya da ünitede sorun oldu bunun garantisini verecek, ekran ise değiştirecek ünite ise tamir yada değiştirecek, tamir sürecinde geçici ürün verecek...

Bu şekilde destek vermeyen hiç bir yerden almayacaksın, kullanıcılar için para kolay kazanılmıyor ama bu satıcılar için kolay kazanılıyor ben bu garantiyi vermem ama 10bin altına malı veriyorum diyen uyanıkları da salla gitsin...

Bu şekilde çalışan yerler var onlar ile irtibat kurmalısın...

Aynen bencede
Su an icin cok masrafli bir durum cunku birlesen korumayi kaldirmak icin bile cok ucuk fiyatlar istiyorlar
Sahsen Ben internet yoluyla da almani tavsiye edtmem
Hocam merhabalar, şuan ikinci el çıkma parçalar için bileşen koruma kaldırma açık mı?

Geri
Üst Alt