Golf 7 halojen stoplardan Çin malı led stopa geçme

oz6851

Üye
İsim
özgür
Araç
golf 7
Merhabalar , halojen arka stoplardan led stopa geçeyim dedim. Led stop aldım kayar sinyalli soket sokete Çin malı olanlardan , yarın takıcam ancak halojenden led e kodlanması gerekebiliyormuş . Vag com dan hangi parametreleri değiştirmem gerekir yapan daha önce var mı acaba ?

Oncelikle takip neyin calismadigina ya da ariza vermedigine bakin. Ona gore yardimci olalim.
Merhaba , stopları taktım sorunsuzca çalışıyor . Ancak led stopları takmadan önce (halojenken) yaşadığım bir sorun vardı o da araç aydınlatma arızası uyarısı acaba stobu değişince geçermi dedim geçmedi . Yanmayan hiç bir lamba yok ama bu arıza devam ediyor . Nereye bakmam lazım acaba vagcom dan ?

Not: aracı alalı 2 sene oldu hiç böyle bir uyarı yoktu . Bir anda geldi ve gitmiyor .
Herhangi bir arıza kodu da vermiyor .
IMG_2313.jpeg

IMG_2312.jpeg

Son düzenleme:
Upvote 0
Merhaba , stopları taktım sorunsuzca çalışıyor . Ancak led stopları takmadan önce (halojenken) yaşadığım bir sorun vardı o da araç aydınlatma arızası uyarısı acaba stobu değişince geçermi dedim geçmedi . Yanmayan hiç bir lamba yok ama bu arıza devam ediyor . Nereye bakmam lazım acaba vagcom dan ?

Not: aracı alalı 2 sene oldu hiç böyle bir uyarı yoktu . Bir anda geldi ve gitmiyor .
Herhangi bir arıza kodu da vermiyor .
Ekli dosyayı görüntüle 72976

Ekli dosyayı görüntüle 72975
Arac 2013 mu?

Upvote 0

Geri
Üst Alt