Vw Yeni Nesil Discover Pro Max Golf8 Uygulaması

metinkar

Uzman Üye

İsim
Metin
Araç
Golf8 Life
Merhaba arkadaşlar discovery pro mib3 takacağım fakat kafama takıldı...

Makyajlı yada yeni golf (farklı modellerde aynı ekran olabilir ) ile gelen 15" büyük ekranı da ilave düşünüyorum...

Bu cihazda iki çeşit olacak birincisi bizim normal ekranlarımız gibi diğeride pro versiyonu...

Almanyada pro versiyonu serviste araca 1.300€ ekleniyor...
Şimdi makyajlı yada yeni golfün ön konsolu bizimki ile aynı ise Çerçeve ve montaj işi bitirebilirim diye düşünüyorum...

Acaba bizim araçlarda nasıl olur çalışırmı uyum sağlarmı ektra özellikler araca gelir mi bu ekran örneğin herhalde almanyada yedek parçada vardır diye düşünüyorum ve bu yeni nesil ekran tüm modellerde olacağına göre sadece golf bağlı kalmadan bulunabilirmi...

Neyse 🤯 kafamda deli sorular🤭

Ben bu ekranı benim araca uygulayabilirmiyim 🤔

Bilgi ve yorumlarınızı rica ediyorum...

Son düzenleme:

Merhaba arkadaşlar discovery pro mib3 takacağım fakat kafama takıldı...

Makyajlı yada yeni golf (farklı modellerde aynı ekran olabilir ) ile gelen 15" büyük ekranı da ilave düşünüyorum...

Bu cihazda iki çeşit olacak birincisi bizim normal ekranlarımız gibi diğeride pro versiyonu...

Almanyada pro versiyonu serviste araca 1.300€ ekleniyor...
Şimdi makyajlı yada yeni golfün ön konsolu bizimki ile aynı ise Çerçeve ve montaj işi bitirebilirim diye düşünüyorum...

Acaba bizim araçlarda nasıl olur çalışırmı uyum sağlarmı ektra özellikler araca gelir mi bu ekran örneğin herhalde almanyada yedek parçada vardır diye düşünüyorum ve bu yeni nesil ekran tüm modellerde olacağına göre sadece golf bağlı kalmadan bulunabilirmi...

Neyse 🤯 kafamda deli sorular🤭

Bilgi ve yorumlarınızı rica ediyorum...
Merak ettiğin yeni çıkacak golf mü ? Ya da discovery pro 3 mü ?

Merak ettiğin yeni çıkacak golf mü ? Ya da discovery pro 3 mü ?

Yeni çıkacak golf ve Discovery mib3 (zaten kullandım önceki arcımda) merak etmiyorum...

Konu içinde yazdığım gibi,

Yeni nesil discover pro max cihazı merak ediyorum...

Son düzenleme:
Yeni çıkacak golf ve Discovery mib3 (zaten kullandım önceki arcımda) merak etmiyorum...

Konu içinde yazdığım gibi,

Yeni nesil discover pro max cihazı merak ediyorum...
Bildigim ve gordugum kadariyla kardesimin ID4 aracinda takili
Discoverpro max 12 inch Ekran olup ses kalitesi Cok yuksek ve bir cok ozellikler e sahip bir cihaz bu cihaz VW tarafindan sadece elektrikli araclarinda kullaniliyor su an
Yaniliyorsam lutfen duzelt!!!!

Ekli dosyalar

• IMG_9161.jpeg
    IMG_9161.jpeg
    54.7 KB · Görüntüleme: 32
Bildigim ve gordugum kadariyla kardesimin ID4 aracinda takili
Discoverpro max 12 inch Ekran olup ses kalitesi Cok yuksek ve bir cok ozellikler e sahip bir cihaz bu cihaz VW tarafindan sadece elektrikli araclarinda kullaniliyor su an
Yaniliyorsam lutfen duzelt!!!!

işte benim hiç bilgim yok...
sadece geçen makyajlı golf8 gti videosunda aynı ekran vardı ama net bilmiyorum belki makyajlı tamamen tanıtılınca daha net olur...
sana yurt dışında denk gelir muhtemelen çıkınca...

Yeni çıkan passat dizellerde aynı ekran görünüyor...

Dediğin gibi discover pro var 12 inç ama benim dediğim max olanı 15 inç

IMG_0191.jpeg
IMG_0192.jpeg

Son düzenleme:
Muhtesem ya

Ekli dosyalar

• IMG_9163.jpeg
    IMG_9163.jpeg
    119.1 KB · Görüntüleme: 40
  • IMG_9162.jpeg
    IMG_9162.jpeg
    112.8 KB · Görüntüleme: 40