Polo araç için multimedia

Mustafabh

Üye
İsim
Mustafa
Araç
Golf 8 1.0 eTSI Life
Merhaba arkadaşlar, polo 6c araç var ve bu araca geri görüş kamerası destekleyen bir multimedia taktırmak istiyorum.
Ankara’da bir kaç yeri aradım fakat herkes android cihazlara yönlendiriyor. Forumda incelediğim kadarıyla rcd330 öneriliyor ucuz çözüm olarak fakat hiçbir yerde yok.
Sizin tavsiyeniz ne olur? Androidler çok ucuz duruyor fakat kullanıp memnun olan var mı?
Ankara içerisinde tavsiye edebileceğiniz bir yer var mıdır rcd330 bulabileceğim montaj dahil? Teşekkürler.

Mevcut araç multimedia resmini de aşağıda ekliyorum.

Ekli dosyalar

• IMG_8454.jpeg
    IMG_8454.jpeg
    291.2 KB · Görüntüleme: 17

Hiç anlamıyorum bu işlerden malesef ve gittiğim yer de desteklemediğini söylemişti. Buna direkt plaka üstü bir kamera taktırarak çözebiliyorum o halde doğru mudur?

Hiç anlamıyorum bu işlerden malesef ve gittiğim yer de desteklemediğini söylemişti. Buna direkt plaka üstü bir kamera taktırarak çözebiliyorum o halde doğru mudur?
Orijinal teybe de tras kameralardan takmanizi onermem. Orijinal mini ya da orijinal amblem kamera oneririm.

Ekli dosyalar

• D2574F60-E868-43AE-B2EE-E1B1BFC0895D.jpeg
    D2574F60-E868-43AE-B2EE-E1B1BFC0895D.jpeg
    400 KB · Görüntüleme: 14
Multimedyaniz geri gorusu destekliyor
polodaki bu cihaz destekliyor bizim 2019 golfünki desteklemiyor ne saçma durum gerçekten çin araçlar için olan multimedyayıda takmayı hiç istemiyorum ses kalitesi vs kötüymüş

polodaki bu cihaz destekliyor bizim 2019 golfünki desteklemiyor ne saçma durum gerçekten çin araçlar için olan multimedyayıda takmayı hiç istemiyorum ses kalitesi vs kötüymüş
Sacma olan bir durum yok. Baska arac, baska teyp. Polo olunca her parcanin en alt segmenti mi olmak zorunda 😀

Geri
Üst Alt