2016 1.4 tsi hıghlıne tungstenim

İstediğim Bi araç vardı abi o yüzden ilan açtım.Fakat o da satıldı sanırım bende ilanı kaldıracağım o yüzden.Yoksa çok şükür herhangi bir memnuniyetsizliğim Yok aracımdan.
Anladım satılık görünce şaşırdım aracı bukadar güzelleştirince neden satıyor diye :)  İstediğin araç nedir ?

İstanbul'da yağışsız günlerimizi değerlendiriyoruz benim Evlat'la şubatta kısmetse Bi 6 ay kadar kapalı beni bekleyecek...Sağ tarafımız ayrı renk sol tarafımız ayrı tungstenin ışıkla oyunu:)

IMG_2108.JPG

IMG_2110.JPG

IMG_2111.JPG

IMG_2092.JPG

IMG_2100.JPG

IMG_2107.JPG

İstanbul'da yağışsız günlerimizi değerlendiriyoruz benim Evlat'la şubatta kısmetse Bi 6 ay kadar kapalı beni bekleyecek...Sağ tarafımız ayrı renk sol tarafımız ayrı tungstenin ışıkla oyunu:)
Değerli Hocam 

Aracın uzun süreli yatması halinde aracı takozun uzerine kaldırın. 

Lastiklerdeki jant kalsın ve maksimum basınçla doldurun ayda bir kez çalıştırmayı da unutmayın. 

Moderatör tarafında düzenlendi:
Değerli Hocam 

Aracın uzun süreli yatması halinde aracı takozun uzerine kaldırın. 

Lastiklerdeki jant kalsın ve maksimum basınçla doldurun ayda bir kez çalıştırmayı da unutmayın. 
Aklımda Murat abi teşekkür ederim hatırlattığın için Bi formül düşüneceğim.

Maşallah kardeşim bir kez daha :)

Sanırım ikimizinde acilen bir spoiler bulmazı gerekiyor :)

Forumdan Emre kardeşimden kışlık kullanmak için dover jantları teslim aldım.Durbanları kış şartlarından korumak niyetim.Kendisi on numara Bi kardeşimiz tanıştığıma Ve sağladığı kolaylıklar içinde çok memnun oldum.

Bide Eibach yay var bende :)Şuanki halinden daha basık duracaktır büyük ihtimal.

Kışlık 16 dover takımı hazır BENİM EVLADIN:)Balata tozlarından arındırıldı metal cilası yapıldı en Sonda fusso 12 coat ile korumaya alındı.Bu hafta içi kısmetse nokian wr d4 ile buluşup aracıma takılacak.

IMG_2414.JPG

IMG_2415.JPG

IMG_2416.JPG

Bu da benim çirkin:)durban da sonda dover pek sarmadı ama güvenlik daha ön planda.

IMG_2434.JPG

IMG_2438.JPG

IMG_2440.JPG

IMG_2441.JPG

Moderatör tarafında düzenlendi:
Arabanın kaderi değişmiş kardeşim ;)

Geri
Üst Alt