2016 1.4 tsi hıghlıne tungstenim

@driver_canHayir 308i satmadim. O kardesim ve anneme gecti, ben kendime Golf aldim. Gerci daha teslim almadim. 

Farkettigim bir detay var yeri gelmisken soyleyeyim VW de aksesuarlar cok pahali gercekten. 

Ornegin aluminyum pedallar 400-500 tl seviyesinde Peugeot serviste orjinal pedal takimi 150 lira. Paspas , bagaj havuzu, ayna kapaklari, marsipiye koruyucular vs cok pahali gercekten...
Hocam ben aşağıdaki linkten aldığım spor pedal setini 7-8 aydır kullanıyorum ve çok memnunum.

http://s.aliexpress.com/q2yyMjy6

Sent from my iPhone using Tapatalk

Öncelikle maşallah diyeyim, aracın detayları gerçekten göz dolduyor. Özellikle spacer/spor helezon/Durban üçlüsü aracın farkedilirliğini ileri bir noktaya taşımış. Sunroof- koyu camlar ve seramik kaplama ile fevkaledenin fevkinde denilebilir.

GTI bagaj üstü spoilerini istiyor araç, ben de aracıma almayı düşünüyorum. Alacağın zaman aklında olursam ben de sana havale yapar sipariş adedini ikiye çıkartabiliriz diye düşünüyorum tabii senin için de uygun olur ise
Yazınızı şimdi gördüm bilgisayarda görememişim kusura bakmayın.Yorumlarınız için teşekkür ederim.Spoileri bende düşünüyorum.Ama hoşuma gidecek emin olacağım bir ürün bulamadım henüz.Yoksa benim de düşündüğüm bir eklenti olacak.

Seramik uygulaması yaptıktan sonra üstünde biriken otopark tozunu sadece suyla atabiliyorum.Sonra kurulayıp tekrar yatışa geçiyoruz:)

IMG_1106.JPG

IMG_1108.JPG

IMG_1112.JPG

IMG_1113.JPG

IMG_1115.JPG

Moderatör tarafında düzenlendi:
Pazar sabahı sahil havası aldırdık:)

IMG_1627.JPG

IMG_1625.JPG

IMG_1629.JPG

Moderatör tarafında düzenlendi:
@driver_can Yağmurda kirlenmesin diye çıkarmıyorsun peki cam silgeçleri sökük bir golf' e denk geldin mi hiç :D   

@driver_can Yağmurda kirlenmesin diye çıkarmıyorsun peki cam silgeçleri sökük bir golf' e denk geldin mi hiç :D   
Açıkcası onun mantığını pek anlamıyorum.İnternet ortamında rastladım öyle yapanlara ama amaç nedir çok anlam veremedim.Estetik göründüğü falan mı düşünülüyor?

@driver_can sanırım bende onlardanım işte :)

tamamen görüntü kirliliği geliyor bana madem kullanmıyorum neden duruyor diye kaç defa sordum kendi kendime ve en sonunda söktüm :)

yağmura karşıyız :D

Haftalık rutin temizliğimizi yaptık zaten geçen çarşambadan beri yatıyor yine ben ıslanıyım o ıslanmasın şeklinde geçti bu hafta İstanbul'da işe gidip gelmem...

IMG_2077.JPG

IMG_2070.JPG

IMG_2069.JPG

Geri
Üst Alt