2016 1.4 tsi hıghlıne tungstenim

@driver_can Allah kaza bela vermesin,  çok güzel görünüyor. Renk yakışmış. Ama benim gönlümdeki renk siyah..  Durban jantları ön plana çıkarmak istiyorum ;)  

@driver_can Allah kaza bela vermesin,  çok güzel görünüyor. Renk yakışmış. Ama benim gönlümdeki renk siyah..  Durban jantları ön plana çıkarmak istiyorum ;)  
Siyah çok güzel asil bir renk bir önceki aracım siyahtı.Siyahın Hakkını verdiğimi düşünüyorum Detailing ürünlerimle ama cidden benim gibi takıntılı biriyseniz uğraşılmıyor.Çok dikkat etsenizde çiziklerin önüne geçilmiyor.Koyu renk olarak gece mavisi yada durbanlarla kurşun gri öneririm.Ama siyah bidaha almam sanırım.

@driver_can Hocam siz tecrübe edinmişsiniz saygım sonsuz muhakkak ki haklısınız, bakalım belki 2017 Mart-Nisan aylarına kadar fikrim değişir. Ama 1 hafta önceki gördüğüm araç gözümü kapattıkça gözümün önüne geliyor çok etkilenmişim bildiğin gibi değil :D   :)  

Bu benim bir önceki aracım Polo 6r siyah herşeyi yaptım korumak için 100 kişiye gösterin bir tane çizik göremezdik.Ama her gün ben kılcal çizikleri sayıyordum.Arabayı kurularken bile sildiğim yer peşime toz tutmuş oluyordu bile.Yine söylüyorum siyahın asaleti farklı ama çok zorlar sizi.

image.jpeg

image.jpeg

image.jpeg

Kesinlikle siyah cok sor. Ben fume sevenlerdenim yani ne siyah ne gri. Son aracimda gumus gri(sira bekleme mevzuundan bu rengi aldim) Benim gibi titiz, arbasina aşık biri icin alinabilecek bir renk değil; yikamadan da temiz duruyor. Babamda siyah Polo 6 var inan ki yoruyor.

By me

Bu sabah babamla spacerların montajını yaptık.Görüntüsü farketti gerçekten.Durbanlar özellikle yaydan sonra çok içerde kalmıştı.Arkalara 15mm önlere 12 mm hr spacer ve kendi uzun bijonlarını kullandım.

image.jpeg

image.jpeg

image.jpeg

image.jpeg

Can selam, detailturkey den ben Berker tanımışsındır diye düşünüyorum :)  

Ayna kapaklarının fiyatını paylaşabilir misin ? 

Can selam, detailturkey den ben Berker tanımışsındır diye düşünüyorum :)  

Ayna kapaklarının fiyatını paylaşabilir misin ? 
Tanıyamadım malesef ama olsun burda tanışırız farketmez:)ayna kapakları 200tl ye mal oldu bana.

@driver_can Gtechniq WashMitt konuşmuştuk, Kırmızı 308ci ben :)

Teşekkür ederim, ürünü servisten mi temin ettin, birde mevcutsa parça koduda alabilir miyim?

@driver_can Gtechniq WashMitt konuşmuştuk, Kırmızı 308ci ben :)

Teşekkür ederim, ürünü servisten mi temin ettin, birde mevcutsa parça koduda alabilir miyim?
Şimdi oldu hatırladım:)yok ben aliexpressten aldım serviste çok pahalı.Sen naptın 308i sattın mı:)Golf siparişi mi verildi?

Öncelikle maşallah diyeyim, aracın detayları gerçekten göz dolduyor. Özellikle spacer/spor helezon/Durban üçlüsü aracın farkedilirliğini ileri bir noktaya taşımış. Sunroof- koyu camlar ve seramik kaplama ile fevkaledenin fevkinde denilebilir.

GTI bagaj üstü spoilerini istiyor araç, ben de aracıma almayı düşünüyorum. Alacağın zaman aklında olursam ben de sana havale yapar sipariş adedini ikiye çıkartabiliriz diye düşünüyorum tabii senin için de uygun olur ise

@driver_can

Hayir 308i satmadim. O kardesim ve anneme gecti, ben kendime Golf aldim. Gerci daha teslim almadim. 

Farkettigim bir detay var yeri gelmisken soyleyeyim VW de aksesuarlar cok pahali gercekten. 

Ornegin aluminyum pedallar 400-500 tl seviyesinde Peugeot serviste orjinal pedal takimi 150 lira. Paspas , bagaj havuzu, ayna kapaklari, marsipiye koruyucular vs cok pahali gercekten...

@driver_can

Hayir 308i satmadim. O kardesim ve anneme gecti, ben kendime Golf aldim. Gerci daha teslim almadim. 

Farkettigim bir detay var yeri gelmisken soyleyeyim VW de aksesuarlar cok pahali gercekten. 

Ornegin aluminyum pedallar 400-500 tl seviyesinde Peugeot serviste orjinal pedal takimi 150 lira. Paspas , bagaj havuzu, ayna kapaklari, marsipiye koruyucular vs cok pahali gercekten...
Pedal takımını aliexpressten sipariş geç mutlaka çok daha uyguna gelir.Ben önceki polo aracımda ve bunda kullanıyorum gayet memnunum.Bagaj havuzu için yps plast tavsiye ederim koku vs.hiçbişey yok.Ben standart olan ürününü tercih ettim.Ekonomik olanı bilmiyorum oyüzden kalitesi nasıl.Kauçuk paspaslarım servis ürünü onlarda 150-160 lira seviyesinde.Ayna kapakları içinde servistekine okadar vermeye çok gerek yok bana kalırsa.

Geri
Üst Alt