2016 1.4 tsi hıghlıne tungstenim

Çok güzel. Seramik kaplamada hangi ürünleri kullandınız öğrenebilir miyim ? Ben de uygulamayı düşünüyorum. 
Kullandığım ürünler.Ortadaki c2v3ü henüz uygulamadım en az 3-4 ay sonra su iticilikte herhangi bir azalma olursa uygulamayı düşünüyorum.

image.jpeg

Seramik kaplamayı kendimiz uygulayabilir miyiz ?

Seramik kaplamayı kendimiz uygulayabilir miyiz ?
Daha önce tecrübeniz olduysa en azından birkaç kez wax uygulamak zemin hazırlığı yapmak kil vs.gibi uygulamalar yaptıysanız kullandığım ürünler kullanıcı dostu ürünlerdir.Biraz dikkat ve kullanım talimatlarını okuyarak uygulama yapılabilir.Ama en azından 2 kişi olmanızı tavsiye ederim.

Senede normalde 6000km yapıyorum.A3 yakıtı aynı olacaktır 125 HP olanıysa eğer.1.18 için çok bilgim yok açıkcası.Hb alıcakcam eğer a3 yerine golf tercih ederim ki bende öyle yaptım.Ama füme renk slıne paket Bi a3 Sedan aklımda yok değil:)
Golf'ün şuanda ki üretiminin durdurulması beni düşündürüyor hocam aynen dediğiniz o A3 modelide çok iyi :)

@Raptap

Seçiminizi A3 ile Golf arasında yapın derim. Çünkü aynı/benzer motorlar var. 3 silindirli bmw çok yakacaktır ki zaten 1.16/1.18 kullanıcılarını takip ediyorum DH forumunda,  yakıttan yakınanlar çok. Adam bmw almış diyorsun, aslında yakıtı düşünmemesi lazım diyorsun ama yine de "bu araç neden çok yakıyor?" diye hayıflanıyorlar. 

bir de şu güzelliğe bakar mısınız? Daha ne düşünüyorsunuz ki? 

/monthly_2016_08/image.png.0dbaacc5eba012a942a2297853dd4e34.png

@Raptap

Seçiminizi A3 ile Golf arasında yapın derim. Çünkü aynı/benzer motorlar var. 3 silindirli bmw çok yakacaktır ki zaten 1.16/1.18 kullanıcılarını takip ediyorum DH forumunda,  yakıttan yakınanlar çok. Adam bmw almış diyorsun, aslında yakıtı düşünmemesi lazım diyorsun ama yine de "bu araç neden çok yakıyor?" diye hayıflanıyorlar. 

bir de şu güzelliğe bakar mısınız? Daha ne düşünüyorsunuz ki? 

Ekli dosyayı görüntüle 5922

Güzelliğine diyecek söz yok kesinlikle sadece o paraları vermişken A3 mü alsam diye düşünüyorum(sizi kırmayayım 1.18i yi eklemeyeyim :)  ).1.18i için dikkatli bir sürüş ile çok iyi oranlar aldığını söyleyenlerde var dediğiniz gibi dert yakınanlarda var ama kontrollü bir sürüş ile iyi sonuçlar alınabilir sanki. 

Bugün dayanamadım R ayna kapaklarını taktım aracıma.Yakından canlı da çok daha güzel durduğunu düşünüyorum.Taktıktan sonra da su tuttum temizledim.Almanyadaki kuzenime de arkalara 15mm önlere de 12mm hr spacer ve uygun bijonlarını aldırdım.Önümüzdeki hafta gelmiş olucak onlarda.

image.jpeg

image.jpeg

image.jpeg

image.jpeg

image.jpeg

image.jpeg

image.jpeg

image.jpeg

Bugün dayanamadım R ayna kapaklarını taktım aracıma.Yakından canlı da çok daha güzel durduğunu düşünüyorum.Taktıktan sonra da su tuttum temizledim.Almanyadaki kuzenime de arkalara 15mm önlere de 12mm hr spacer ve uygun bijonlarını aldırdım.Önümüzdeki hafta gelmiş olucak onlarda.

Ekli dosyayı görüntüle 6132

Ekli dosyayı görüntüle 6133

Ekli dosyayı görüntüle 6134

Ekli dosyayı görüntüle 6135

Ekli dosyayı görüntüle 6136

Ekli dosyayı görüntüle 6137

Ekli dosyayı görüntüle 6138

Ekli dosyayı görüntüle 6139
Değerli Hocam 

Gayet şık olmuş.  Maşallah 

Devamını merakla bekleyenlerden biriyim.

Tek kelime ile mükemmel; Maşallah!!!

Değerli Hocam 

Gayet şık olmuş.  Maşallah 

Devamını merakla bekleyenlerden biriyim.
Teşekkür ederim.Dış görüntüye arka gti Spoiler düşünüyorum 4 parça satılanlardan onun için de biraz daha beklerim sanırım.Şimdi sırada spacerlar gelince montajını yapmak var.

Geri
Üst Alt