2016 1.4 tsi hıghlıne tungstenim

Değerli Hocam 

Yoğun bir dönemde denk geldiği için kaçırmışım.

Gerçekten samimi bir yazı olmuş.  Şimdiki bilgi ve tecrübeleriniz ışığında böylesi bir yazı daha kaleme almanızı rica ediyorum

Hayırlı olsun Güzel günlerde sevdiklerinizle birlikte kullanmanızı dilerim 
En kısa zamanda 2000 kmyi devirdiğim için tekrar yorumlarımı iletirim.Yakın zamanda 500 km gibi şehirlerarası yol gidip geldim.

Hayırlı olsun hocam,

Sol ayak dayama pedal setinin içinde dahil miydi, sonradan tek parça olarak mı aldın?

Benim aldığım pakette gaz,fren,debriyaj vardı. Ayak dayama yoktu o yüzden Doğuş'u gideyim bi kalaylayım.
Doğuşta o şekilde ayrı satılıyor sanırım ama ben aliexpressten aldım takım halinde geldi montajınıda kendim yaptım.Sıkıntısız kullanıyırum.

Bu sabah 2 ay önce aldığım eibach yayları sonunda montaj yaptırdım.Aracım 2.200 km'de.Montaj için araştırıp Maslak powershopta karar kıldım.Titiz çalıştılar memnun kaldım.8.30 da başlandı 9.45te bitti.Aracıma uygun kodlu eibach pro kit serisi yay almıştım.Daha öncede tecrübe ettiğim bir yay farklı araçlarımda.Aracımın o gereksiz lastik çamurluk arası boşluğu gitmiş oldu.Daha tok bir sürüş olduğunu hissettirdi.Sertlik olarak çok birşey değişmedi bana göre.

image.jpeg

image.jpeg

image.jpeg

image.jpeg

image.jpeg

Seramik kaplama yapmıştım 20 gün kadar önce temizlemek çok daha kolay oluyor tabi haliyle su tutmam yeterli kurulamakta çok vaktimi almıyor su kalmadığından üstünde pek.Tavsiye ederim düşünen arkadaşlara.Gtecnıq ürünlerini kullandım ben.

image.jpeg

image.jpeg

image.jpeg

Kurşun griye niyetlenip bu kombinasyonda tungsten aldıktan sonra hiç bu kadar seveceğim aklıma gelmemişti?

image.jpeg

image.jpeg

image.jpeg

image.jpeg

image.jpeg

@driver_can aracınız hayırlı olsun maşallah çık beğendim. Yakıt durumu Nasıl aracın hocam, şehir içi-dışı ?

@driver_can aracınız hayırlı olsun maşallah çık beğendim. Yakıt durumu Nasıl aracın hocam, şehir içi-dışı ?
Şehirlerarası 150-150 km olarak düşünürsek 130-140 bandı ara ara 160-180 klima yer yer açık 5.8 litreleri görüyorum.Şehir içi genelde kısa mesafe oluyor benim yol açıksa gezerken 6.5 lara kadar indiği de oluyor 8.5-9 ları gösterdiği de oluyor başlangıçtan itibaren.

Şehirlerarası 150-150 km olarak düşünürsek 130-140 bandı ara ara 160-180 klima yer yer açık 5.8 litreleri görüyorum.Şehir içi genelde kısa mesafe oluyor benim yol açıksa gezerken 6.5 lara kadar indiği de oluyor 8.5-9 ları gösterdiği de oluyor başlangıçtan itibaren.
Güzel değerleriniz var. Ben senede 5.000-10000 km arası yaptığım İçin az yakan benzinli bir araç bakıyorum 1.4 ÜSİ 125 Ps yi de o sebeple araştırıyorum.Ayrıca listemde 1.18i ve A3 te var bu araçların yakıt durumları Hakkında bilginiz var mı hocam, birde siz senede kaç km yol katadiyorsunuz acaba ?

Güzel değerleriniz var. Ben senede 5.000-10000 km arası yaptığım İçin az yakan benzinli bir araç bakıyorum 1.4 ÜSİ 125 Ps yi de o sebeple araştırıyorum.Ayrıca listemde 1.18i ve A3 te var bu araçların yakıt durumları Hakkında bilginiz var mı hocam, birde siz senede kaç km yol katadiyorsunuz acaba ?
Senede normalde 6000km yapıyorum.A3 yakıtı aynı olacaktır 125 HP olanıysa eğer.1.18 için çok bilgim yok açıkcası.Hb alıcakcam eğer a3 yerine golf tercih ederim ki bende öyle yaptım.Ama füme renk slıne paket Bi a3 Sedan aklımda yok değil:)

Çok güzel. Seramik kaplamada hangi ürünleri kullandınız öğrenebilir miyim ? Ben de uygulamayı düşünüyorum. 

Geri
Üst Alt