2016 1.4 tsi hıghlıne tungstenim

driver_can

Paylaşımcı Üye

İsim
CAN
Aracımla kavuşmamız biraz ani oldu.Mart sonunda kurşun gri ergo,geri görüş ve cam tavanlı araç siparişi vermişken birtürlü üretime girmemesi piyasaların mayıs ayında allak bullak olması etkilerinden altur bayisinde karşıma çıktı.Üzerindeki opsiyonlarla beni kendine çekti diyebilirim.Ki hiç aklımda olmayan bi renk seçeneğiydi.Ya beyaz ya kurşun gri istiyordum.Ama kısmetimiz böleymiş dedik ve ödemesini yaptım.Teslim aldığım ana kadar içim içimi yedi ama çok şükür ilk temiz gördüğüm an içimde şüphe veya pişmanlık olmadı.Durban jantlarıyla ve rengiyle kalbimi fethetti.Bide tabiki sinirli bakan u ledleriyle:)Aracım 11 mayıs trafik çıkışlı ve şuan 1000 km civarında.Yakıtı biraz  fazlaca kısa mesafelerde kullandığımdan ve daha yeni olduğundan.Bayram sonrası şehirlerarası bi 160 km gideceğim orda daha rahat ölçeceğimi düşünüyorum.Performansından gayet memnunum.Spor süspansiyon ve 18 jantlarıyla yol tutuşu gayet iyi durumda.Viraj döndüğümüzü arabanın içinde pek hissettirmiyor içerdekilere.Alınca eklediklerim oldu.

-arka egsoz çıkışlarına servisten nikelaj kafa

-arka camlarla uyumlu gn serisi llumar cam filmi

-en ön cama atr35 cam filmi

-kapı eşikleri,kadran ve kapı kollarının arkasına şeffaf koruma filmleri

-geri vites led ampuller

-golf r pedal takımı

-app plakalar

-eibach pro kit yaylar (henüz takılmadı)

-yps plast bagaj havuzu(gayet memnunum)

-seramik kaplama malzemelerini aldım.Ramazanı geçirmemizi bekliyorum.

-kaput filmi yaptırmayı düşünüyorum.

-gizli özelliklerin açılması(Yusuf arkadaşımıza teşekkür ederim bu konuda en kısa sürede bir araya gelip kahve sözümü yerine getirmeliyim o gün avm kapanmak üzereydi malesef)

Şimdi geçelim eklenen aksesuarlarla birlikte resimlerine.Biraz bol resimli bi konu oldu:)Eklediklerimi düşünen arkadaşlar için fikir olur diye düşündüm.En sonda da sattığım ufaklığım yer almakta.1 sene 2 ay kaldı bende.Sorunsuz bir süreç yaşadık birlikte.25 binde alıp 33 binde sattım.200 adet üretile fan edition modeliydi.

image.jpeg

image.jpeg

image.jpeg

image.jpeg

image.jpeg

image.jpeg

image.jpeg

image.jpeg

image.jpeg

image.jpeg

image.jpeg

image.jpeg

image.jpeg

image.jpeg

image.jpeg

image.jpeg

image.jpeg

image.jpeg

image.jpeg

image.jpeg

image.jpeg

image.jpeg

image.jpeg

Maşallah, aracınız hayırlı olsun. Güzel günlerde kazasız belasız sürüşler.

Maşallah, aracınız hayırlı olsun. Güzel günlerde kazasız belasız sürüşler.
Teşekkür ederim.Sizde de tungsten var bildiğim kadarıyla alana kadar ki süreçte kararımda sizin aracı görmüş olmam da etkili oldu diyebilirim.Durban ve cam tavanla tungstenin duruşu gayet iyi gözüküyordu aracınızda.Sizinkine de maşallah:)

Kazasız belasız,güle güle kullanın.

iyi günlerde kullanın , hayırlı olsun.

@driver_can Slm aracı yeni aldınız galiba . Hayırlı olsun.Ne kadar mal oldu.  Bi de 18 jant biraz sert diyorlar . 17 dahi dendi ama Nasıl sizin için 

Moderatör tarafında düzenlendi:
@driver_can Slm aracı yeni aldınız galiba . Hayırlı olsun.Ne kadar mal oldu.  Bi de 18 jant biraz sert diyorlar . 17 dahi dendi ama Nasıl sizin için 
11 mayısta teslim aldım evet.18 jant 40 yanak lastikle birlikte mutlaka bi sertlik oluyor.Ama daha önceden  16 jantla 45 yanak 17 jantla 40-45 yanak kullandığımdan bana çok sert gelmiyor.

Hocam hayırlı uğurlu olsun güzel günlerde binin golfünüze. Sorması ayıp kaça aldınız aracı.

Hocam hayırlı uğurlu olsun güzel günlerde binin golfünüze. Sorması ayıp kaça aldınız aracı.
Ben mayıs ve haziran ayı zamlarından etkilenmedim yapılan indirimle birlikte 81.600 tl ve egsoz nikelajları hediye edildi.Gerçi sonradan kargoyla gönderdiler onlarda uymadı 1.2 araç için olanı yollamışlar.

Değerli Hocam 

Yoğun bir dönemde denk geldiği için kaçırmışım.

Gerçekten samimi bir yazı olmuş.  Şimdiki bilgi ve tecrübeleriniz ışığında böylesi bir yazı daha kaleme almanızı rica ediyorum

Hayırlı olsun Güzel günlerde sevdiklerinizle birlikte kullanmanızı dilerim 

Hayırlı olsun hocam,

Sol ayak dayama pedal setinin içinde dahil miydi, sonradan tek parça olarak mı aldın?

Benim aldığım pakette gaz,fren,debriyaj vardı. Ayak dayama yoktu o yüzden Doğuş'u gideyim bi kalaylayım.

Geri
Üst Alt