Composition Color 5" Media Özellikleri

Değerli hocalarım,

Araçta multimedia özelliklerine önem veren birisi olarak; en büyük yanlışım aracı almadan önce 5"composition-color 'un özelliklerini tam araştırmamak oldu. Olmayacağını tahmin etsem de bu modellere car play özelliğinin kullanımı imkansız mıdır?

Değerli hocalarım,

Araçta multimedia özelliklerine önem veren birisi olarak; en büyük yanlışım aracı almadan önce 5"composition-color 'un özelliklerini tam araştırmamak oldu. Olmayacağını tahmin etsem de bu modellere car play özelliğinin kullanımı imkansız mıdır?
O modelde car play imkansız hocam. Tabi şu anki bilgilerimiz ile. İleri de ne olur ne biter bilinmez.

Değerli hocalarım,

Değerli Hocam;

Ne ekran ne de altyapıyla alakalı "vw camiasında" bir çalışma görmedim.

Fakat bu çinlilerden korkulur..

Eminim bir aplikasyon uydururlar ileride..

Moderatör tarafında düzenlendi:
Bende bu durumdan çok şikayetçiyim ? biraz eskitip bir cihaz takabilirim

D6503 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

hocalarım bu 5inçlik ekrana usb den ipod bağlanıyormu 

@yusuf hocam 2016lara koymuslar usb ile bluetooth. ancak ipod baglantısı olsa iphone veya ipod bagladıktan sonra hem sarj edip hemde içindeki müzikleri dinleme gibi imkan olurdu aslında daha çok iphone için kullanışlı olurdu ama yanılmıyorsam iphonelar bluetoothtanda bağlanıyor.aslında çokta gerekli değil de usb den apple cihazları okuması birazcık insanı üşengeçliğe iten icatlar bluetoothu açılır yada aux tan bağlanır yani zor değil buarada denedim ipodu taktım şarj oluyor ama içindeki müzikleri okumuyor :)  son olarak Sd kart candır diyorum  s=s15

@ahdngr vay be artık midline'lar da benimle aynı kaderi paylaşmıyor. İyice yanlız kalmaya başladım :)

@yusuf hocam usb değilde bluetooth çok güzel bişey ya azıcık özendireyim sizi :)  telefonmu çaldı basıyorum direksiyondan hemen konuşmaya başlıyorum ellerserbest bi şekilde :)  aklıma şarkımı takıldı açıyorum youtubedan dinliyorum ohh miss  :'(

@yusuf hocam usb değilde bluetooth çok güzel bişey ya azıcık özendireyim sizi :)  telefonmu çaldı basıyorum direksiyondan hemen konuşmaya başlıyorum ellerserbest bi şekilde :)  aklıma şarkımı takıldı açıyorum youtubedan dinliyorum ohh miss  :'(
:000061-medium:

Benim aracta bu model var radyo cekisinden hic memnun degilim sizde nasil bu durum?

Bu arabayi alirken ki en cok pismanligim multimedya durumuna hic bakmayisim cok pismanim bir ust modelden almadigima :( bt siz 2015 model aracmi olur ya

Benimkinde bluetooth özelliği var,ben memnunum..sadece görsellik açısından daha büyük olsaydı keşke o kadar.

Flac ses dosyalarını okutmayı deneyen oldu mu çalabiliyor mu ben henüz denemedimde..

Bugün deneyeyim ben bi inşaallah çalıyodur.

Geri
Üst Alt