Composition Color 5" Media Özellikleri

Bluetooth opsiyonu da eklenince yandaki tuş sayısı hala 6 mı oluyor, 8 e çıkıyor mu? (Phone butonu falan mesela oluyor mu)

Baktim fakat goremedim yazilmissa, sd kart olarak en fazla kac gb takabiliriz? 4 takili suan, en fazla kac ise bir tane daha almak istiyorum sd kart.

bu ünitede  direksiyondan klasörler arası geçişi bir türlü bulamadım.ekrandan zor oluyor yol takibinde

soner34 dedi:
bu ünitede  direksiyondan klasörler arası geçişi bir türlü bulamadım.ekrandan zor oluyor yol takibinde
Hocam ne yazık ki ben de bulamadım :)

Bulursanız sabırsızlık ile bekliyorum.

soner34 dedi:

Ok tuşunun iki yanındaki metalik renkli çerçevedeki tuşları dener misiniz?

.flac deneyen var mi acaba? Haftaici bir kac album deneyecegim bakalim calistiriyor mu? Flac mp3 e gore daha az kayipli, sıkıştırılmış bir format.

gerçekden yüz karası bir cihaz ekran filan çin malı tabletler gibi şimdi banada bu cihazın gelecek olması çok üzücü :(  

aranızda bunu söküp üst donanımda olan 6" cihaz takan varmı veya malum sarı sitede satılan cihazlardan takan varmı?

o koltukdan sonra en çok istediğim özellik bu aslında

navigasyon olsun internet bağlantısı olsun hatta sim kart yuvası olupda internete bağlansın, spoty , itunes gibi sınırsız radyo müzik dinleyebileyim malum 4.5 kapıda

http://www.n11.com/ses-sistemleri-ve-navigasyon/multimedya-ve-navigasyon/multimedya-sistemleri?q=volkswagen+golf

bunlardan biri alınamazmı?

gerçekden yüz karası bir cihaz ekran filan çin malı tabletler gibi şimdi banada bu cihazın gelecek olması çok üzücü :(  

aranızda bunu söküp üst donanımda olan 6" cihaz takan varmı veya malum sarı sitede satılan cihazlardan takan varmı?

o koltukdan sonra en çok istediğim özellik bu aslında

navigasyon olsun internet bağlantısı olsun hatta sim kart yuvası olupda internete bağlansın, spoty , itunes gibi sınırsız radyo müzik dinleyebileyim malum 4.5 kapıda

http://www.n11.com/ses-sistemleri-ve-navigasyon/multimedya-ve-navigasyon/multimedya-sistemleri?q=volkswagen+golf

bunlardan biri alınamazmı?
Hocam neredeyse hiçbiri elimizdeki cihazların yerini tutmuyor. Bazen çok can sıkıyorlar. Ben çok niyetlendim sonra hep vazgeçtim.

sanayi sanayi gezip çıkmamı baksak :(  , ama 5" olan çok kötü duruyor

Uygulama yapılmış hocam

Sent from my iPad using Tapatalk

Geri
Üst Alt