Composition Color 5" Media Özellikleri

Az önce denedim Flac formatını çalacak mı çalmayacak mı diye..Malesef çalmıyor..Bırakın çalmayı listede adı bile çıkmadı..Araba sanki "bu dosyayı atmadın var sayıyorum bak" der gibi yaptı :DDD

Umarım yazılım güncellemesiyle bu format çalmaya başlar çünkü çok önemli bir format.

Radyoda DAB özelliğide yok sanırım..

Moderatör tarafında düzenlendi:

FAT32..de mp3 lerimi görünüyo ama..Flac formatını ekranda bile görüntülemiyo..Görüntülese en azından oynatıp oynatmayacağını anlardım

Iyi bir flac calan mp3 calar ile auxtan baska şans yok gibi.ses kalitesi ne kadar kayba ugrar bilmiyorum denemedim.spotify apple music ile idare ediyoruz simdilik

arkadaşlar bu cihaza nasıl bir modül eklendi de blutooth geldi bunu araştıran var mı

usb için kablolama lazım da üzerinde bluetooth kiti var mı  acaba ? gizli özellik gibi sonradan açılan bir özellik mi yoksa :/

@yenerhoca

Hocam donanımsal eklenti gelmiştir. Sizde bt olmamasının pişmanlığını yaşıyorsanız sizi şu konuya alalım :)

@yenerhoca

Hocam o genelde satış stratejisi oluyor. Fiyatı düşük gösterip geri kalan ücreti kargo üzerine ekliyorlar ki, Listeleme de fiyat olarak üst sıralarda çıksın.

acaba bu cihazların model kodu ne geçiyor golf 6 rcd 510 du galiba

Yazılım güncellemesinin olup olmadığını nerden kontrol ediyoruz? Bunun için bir web site vs. var mı?

Composition Color'a radyo logoları atabiliyor muyuz?

veya atan var mı?

Aslında olabilir gibi duruyo ama sanırım güncelleme lazım..

Herkese hayırlı akşamlar,

Konu ile ilgili son iletiden yola çıkarak tekrar sormak istiyorum. Acaba herhangi bir yazılım güncellemesi mevcut mudur?

bu ekrandaki bluetooth özelliği biliyosunuz standart ..bu özellik multimedyada bulunan bir özellikmidir arkadaşlar.yani bu multimedya  trendline golfe takılsa bluetooth gelir mi..

Geri
Üst Alt