Composition Color 5" Media Özellikleri

Redline

Katılımcı Üye

İsim
Serkan
5" media için ne tür özellikler mevcut acaba ? Detaylı açıklaycak bir kişi varmı. Mesela bluetooth telefon karşılama desteği mevcutmu ?

Moderatör tarafında düzenlendi:
Redline dedi:
Bluetooth kendinden yok ama basit arayuzlu bluetoth bağlanıyormuş. Bu bağlanınca telefondan cevaplama ve konuşma mevcut oluyor ama bu sefer de arayanın numarası falan görünmüyor. Daha önce megane ve fluence aracımızda vardı bluetooth deneme amacı haricinde hiç kullanmadım. Müzik dinlemek için çok kullandım o hariç. 5" özelliği cd ve radyo :D

yusuf dedi:
Bluetooth kendinden yok ama basit arayuzlu bluetoth bağlanıyormuş. Bu bağlanınca telefondan cevaplama ve konuşma mevcut oluyor ama bu sefer de arayanın numarası falan görünmüyor. Daha önce megane ve fluence aracımızda vardı bluetooth deneme amacı haricinde hiç kullanmadım. Müzik dinlemek için çok kullandım o hariç. 5" özelliği cd ve radyo :D
Çağrıyı cevaplıyım yeter numara görünmesine gerek yok

yusuf dedi:
basit arayüzlü bluetooth bağlantısı nasıl oluyor nasıl bir parçadır o ve nereden bulunur

seat leon da da 5" ekran var ama onda bluetooth var tahminim yakın teknolojiler ama bizde neden yok anlamadım

Onur dedi:
Enderin sitede var basit bluetooth cihazı. Benin tavsiyem illa elde konuşmayayım derseniz kaliteli bir aux-Bluetoth cihazı alın.

http://www.aliexpress.com/item/Black-Bluetooth-Music-AUX-Wireless-Mini-Speaker-for-Mobile-Phone-Computer-Support-Handsfree-FM-Radio-TF/1807328391.html

Sadece örnek bir cihaz paylaşıyorum. Seçenek çok.
Aux girişi keşke torpidoda falan olsaymış. Bunu takınca mecburen görüntü kirliliği de olacak
Görüntüsü güzel birşey takılırsa sorun olmaz. Kablosuzları var. Sadece oraya takıyorsun şarj ihtiyacı olunca şarj ediyorsun sadece

Composition Color Radyo -CD-MP3-WMA Çalar (SD kart okuyucu, 8 haporlör, 5" renkli ekran, AUX girişi)

Opsiyonel donanım kodu: ZBA

Tutarı: 1.868 TL. (Vergiler dahil)

Muafiyet ve Zorunluluklar:

Composition Color Radyo -CD-MP3-WMA Çalar (SD kart okuyucu, 8 haporlör, 5" renkli ekran, AUX girişi)

Başka bir medya cihazı seçildiğinde 1.868 TL'lik tutar alınacak diğer medya cihazının tutarından düşülür.

Dolayısıyla Composition Media'ya geçiş için 1.367 TL fark ödenmelidir.

Midline Plus ile Comfortline donanım seviyelerinde standarttır.

5" Composition Colour

NqL7dX.jpg
DMOarv.jpg
mPXna0.jpg
j5qoam.jpg

Aracın temel kontrol edilebilir ayarlarına erişim menülerine erişimi sağlar.

Rezistif ekrana sahip olduklarından dokunmatiği uzaktan algılama veya sadece dokunma ile değil tıpkı ilk çıkan dokunmatik cep telefonları gibi biraz bastırarak algılar.

Radyo listeleri arasında gezinebilme özelliği var ki bu 5" olanın ekranındaki sağ veya sol üst köşedeki oklara basılarak yapılıyor.

Bu ekranla alınan araçların ekranının sağ üst köşesinde SD kart yuvası girişi bulunur.

Ekranın alt ortasında ise AUX girişi bulunur.

Ekran Kenarlarında 6 tuş bulunur.

Moderatör tarafında düzenlendi:
axi2934 dedi:
@silvershadow  hocam bu standart ekranlarda video oynatabiliyormuyuz. Veya ekrana her hangir resim/Foto koyabilir miyiz?
Değerli Hocam,

Fotoğraf gösterme Composition media ve üstündeki tüm modellerde.

Film gösterme Discover Pro'ya özgü bir özelliktir.

bluetooth ve usb geldi büyük bir açık kapandı sistemde

Geri
Üst Alt