Golf Apple Magsafe Şarj

Kerim37

Yeni Üye
İsim
Kerim
Araç
Golf
Arkadaşlar merhaba, aranıza yeni katıldım.

Corolla dan golf 7 geçmiş bulunmaktayim. Aklıma takılan birkaç soru var birtanesi bu konu.

Araç ön gözünde bulunan USB girişine usb type c çevirici taksak, daha sonra mag safe şarjını oraya takıp telefonu şarj etsek eder mi acaba ? Deneyen var mı?

Bir diğer konuda bu aracın bagajı benim eski corolla hb den 100 litre daha fazla gözüküyor veri olarak fakat dışardan bakınca hiç öyle durmuyor. Bagaj altındaki halıyı bir alt kademeye almak gibi bir olay mı var acaba? Ona da baktım bulamadım.

Şimdiden teşekkürler.

Merhaba, usb nin gücü magsafe için yeterli gelmiyor maalesef. Ben çakmaktıktan 30w çıkış olarak magsafe aparatına takmıştım. 90 derece başlıklı kablolarla görüntü olarakta kötü durmuyordu. Hem de ön gözün sürekli açık kalmasına gerek kalmaz. Fotoğrafını aşağıya ekliyorum;

IMG_1241.jpeg

Merhaba, usb nin gücü magsafe için yeterli gelmiyor maalesef. Ben çakmaktıktan 30w çıkış olarak magsafe aparatına takmıştım. 90 derece başlıklı kablolarla görüntü olarakta kötü durmuyordu. Hem de ön gözün sürekli açık kalmasına gerek kalmaz. Fotoğrafını aşağıya ekliyorum;

Ekli dosyayı görüntüle 71931
Çok teşekkürler.

Bagaj altındaki halıyı bir alt kademeye almak gibi bir olay mı var acaba?
Eğer stepneniz ince stepne ise (tam boy jant-lastik değilse) bagaj zeminini fotoğraftaki gibi bir alt kademeye indirebilirsiniz.
Bagaj zeminini önce yukarı kaldırın, sonra kendinize doğru çekin, diğer ucu aşağı inince ileri doğru itiniz.
images-1.jpeg

Son düzenleme:
Eğer stepneniz ince stepne ise (tam boy jant-lastik değilse) bagaj zeminini fotoğraftaki gibi bir alt kademeye indirebilirsiniz.
Bagaj zeminini önce yukarı kaldırın, sonra kendinize doğru çekin, diğer ucu aşağı inince ileri doğru itiniz.
Ekli dosyayı görüntüle 71932
Teşekkür ederim bir kontrol edeyim tam boy jant lastikse mecburen stepbeyi kaldıracağız sanırım.

Geri
Üst Alt