Sonradan eklenen pdc sorunu

mehmetkayisi

Yeni Üye
İsim
Mehmet Kayısı
Öncelikle herkese merhabalar, proje için almış olduğum 2013 model 1.2tsi comfortline aracımda park sensörleri malesef mevcut değildi, aracı 7,5 R görünüme çevirirken arka tampon orjinalden delinmiş olarak geldiği için aliexpress üzerinden 4 kanal pdc ve kablo tesisatını sipariş ettim ve sık kullandığım bir donanım olduğu için araca eklemeye karar verdim.
Set elime ulaştığında. 1 adet modül 4 adet sensör ve kablo tesisatı mevcuttu. Tüm kablolama ve montaj işlemini bitirdim ve kodlama kısmına geçtim, kodlamada ilk aşamayı tamamladım ve ana menüye 10 park/steer assist menüsünü getirdim. Ancak tam da burada sorun başladı kalan kodlamaları yapmak için girdiğim zaman malesef adaptation sekmesi deaktif görünüyor, coding kısmında ise hiç bir şekilde değişiklik yapılamıyor hata veriyor elle manuel olarak bile bir kod yazmaya müsade etmiyor, hata kodlarında sabit iki hata görünüyor, ilgili görselleri ekleyeceğim bu hususta benzeri bir durumu yaşayan olmuşsa eğer yardımlarına ihtiyacım var şimdiden çok teşekkür ederim.

Ekli dosyalar

• IMG_6239.jpeg
    IMG_6239.jpeg
    257.3 KB · Görüntüleme: 31
  • IMG_6198.jpeg
    IMG_6198.jpeg
    427.8 KB · Görüntüleme: 31
  • IMG_6197.jpeg
    IMG_6197.jpeg
    448.8 KB · Görüntüleme: 31
Yardımlarınız için teşekkür ederim, malesef elimde vas 5054 yok ancak bir forumda vag can pro ile parametre ataması yapıldığını gördüm biraz daha araştıracağım gerekirse son çare vas 5054 edineceğim

Upvote 0

Geri
Üst Alt