Rcd330 ekran çerçevesi

golfgti75

Üye
İsim
Enes
Araç
Golf 7.5 Midline Plus 1.0 tsi
Merhaba arkadaşlar,

Rcd330 uygulaması yaptırdım fakat takan arkadaşlar çerçeveyi değiştirmeden takmışlar. Klima düğmeleri içerde kaldı. Elinde rcd330 için çerçeve olan arkadaşlar varsa bana ulaşabilir mi?

Sacma bir durum fotosu var mi

Fizik kurallarinia aykırı nasil takip size teslim etmisler

Rcd330 CarPlay siz modelde mevcut çerçeve kullanilir

CarPlay li modell ise cerceveyi yarim yamalak bile oturtmak imkansız

Upvote 0
Çerçeveyi değiştirmeden onu oturtabilirler mi bilmiyorum. Sanırım sizin sorun çerçeveden değil klima yönlendirme kısmını çerçeveyle birlikte çıkartmadıysalar muhtemelen menfezler içeride kaldı, sökülüp düzgün bir şekilde tekrardan monte edilmesi gerekiyor. Fotoğraf atarsanız daha iyi anlayabiliriz.

Upvote 0
Çerçeveyi değiştirmeden onu oturtabilirler mi bilmiyorum. Sanırım sizin sorun çerçeveden değil klima yönlendirme kısmını çerçeveyle birlikte çıkartmadıysalar muhtemelen menfezler içeride kaldı, sökülüp düzgün bir şekilde tekrardan monte edilmesi gerekiyor. Fotoğraf atarsanız daha iyi anlayabiliriz.
Aynen dediğiniz gibi oldu klima ayarlama düğmeleri içerde kaldı yarın atacağım fotosunu mutlaka

Upvote 0
Merhaba arkadaşlar,

Rcd330 uygulaması yaptırdım fakat takan arkadaşlar çerçeveyi değiştirmeden takmışlar. Klima düğmeleri içerde kaldı. Elinde rcd330 için çerçeve olan arkadaşlar varsa bana ulaşabilir mi?
Biraz arastirarak yapsaydiniz hic bir sorun la karailasmazdiniz
Demek Ki aldiginiz kisi amator calisan bir insan bazi konularda 3-5 aranmiycak
Form Dan Honey arkadas sorunsuz bunu hallediyor
Onunla kontak kurunuz sorununuzu cozer

Son düzenleme:
Upvote 0
Merhaba arkadaşlar,

Çerçeveyi değiştirmeye gerek yok. Çerçeveyi çıkarın havalandırma menfesinide tırnaklarından bastırarak kendinize doğru çekerek çıkarın. Ardından parçayı çerçeveye oturdun. Sonra komple yerine takın.

Upvote 0
Çerçeveyi değiştirmeye gerek yok. Çerçeveyi çıkarın havalandırma menfesinide tırnaklarından bastırarak kendinize doğru çekerek çıkarın. Ardından parçayı çerçeveye oturdun. Sonra komple yerine takın.
Teşekkür ederim deneyeceğim

Upvote 0
Biraz arastirarak yapsaydiniz hic bir sorun la karailasmazdiniz
Demek Ki aldiginiz kisi amator calisan bir insan bazi konularda 3-5 aranmiycak
Form Dan Honey arkadas sorunsuz bunu hallediyor
Onunla kontak kurunuz sorununuzu cozer
Arkadaşım Bursa’dayım adı duyulmuş bir yere gittim retrofit işlerinde yeniyim. Honey forumda aktif birisi görüyorum da bu parçaları neredr monte ettireceğim? Dile kolay.

Upvote 0
Şuan hala bu şekilde yardımcı olabilecek var mı?

Ekli dosyalar

• IMG_1533.jpeg
    IMG_1533.jpeg
    78.9 KB · Görüntüleme: 27
Upvote 0
Şuan hala bu şekilde yardımcı olabilecek var mı?
Hocam yukarda elimden geldiğince anlattım fakat görüyorumki tam oturtulmamış. Havalandırma menfezleri ile çerçeveyi yerinden çıkardıktan sonra alt kısımda da onun tırnakları var onu özelikle oturtmak gerekiyor ardından komple yerine takılması lazım. En kısa sürede resimli anlatırım..

Upvote 0
Hocam yukarda elimden geldiğince anlattım fakat görüyorumki tam oturtulmamış. Havalandırma menfezleri ile çerçeveyi yerinden çıkardıktan sonra alt kısımda da onun tırnakları var onu özelikle oturtmak gerekiyor ardından komple yerine takılması lazım. En kısa sürede resimli anlatırım..
Çok sağolun Allah razı olsun tekrardan deneyeceğim yarın.

Upvote 0

Geri
Üst Alt