Direksiyonda oluşan çatlaklar ve kolay çizilmesi

Geçmiş olsun öncelikle

@maniax hocam bu şansınıza biraz hassas, bu derece çizgi çizgi olup arada hafif dökülmeler var gibi, doğuşa foto atarlar ve Yüksek ihtimal değişim kararı çıkar. Gecen bir konuda bunlar olmasin diye ne yapabiliriz tartışıyorduk [emoji5] deri bakim ilaçlarından Arko kreme kadar [emoji16]

Sent from my iPhone using Tapatalk

Geçmiş olsun öncelikle

@maniax hocam bu şansınıza biraz hassas, bu derece çizgi çizgi olup arada hafif dökülmeler var gibi, doğuşa foto atarlar ve Yüksek ihtimal değişim kararı çıkar. Gecen bir konuda bunlar olmasin diye ne yapabiliriz tartışıyorduk
emoji5.png
deri bakim ilaçlarından Arko kreme kadar
emoji16.png

Sent from my iPhone using Tapatalk
daha da gidiyo çatlaklar. yenileri oluşuyor. aslında gergin gittim ama usta direk bu değişir yüksek ihtimal deyince yumuşadım biraz. umarım kavga etmeme gerek kalmaz :)

yok hocam hiç bişey sürmedim. bi de burası alttaki düz kısmın sol tarafı. elimle tuttuğum bi yer de değil.

gelen direksiyonda neye dikkat etmeliyim?
Hocam ben de hiçbir şey kullanmadım ama 1 ay da soyulmuştu direksiyon yani fabrikasyon hata. VW tedarikçiye yaptırıyormuş bence gözden geçirmeliler.

Gelen simitte soyulma, fazlaca kırışıklık var mı diye göz atın.

En kızdığım noktada "garantiden değişiriz sıkıntı yok" mantığı. 1 ayda soyulan direksiyonu, 20 binde biten kavramayı herhalde değiştirecekler! Bir lütuf değil yani..

Moderatör tarafında düzenlendi:
Eski polo aracımda 3.yılda deformeler başladı servise götürdüm iyi niyet garantisinden yüzde 25 ini öderiz dediler kabul etmedim sonrada aracı sattım.

Bugun doğuş oto etimesguta gittim direksiyon için. Fotoğrafları çekildi dosya açıldı 

Bi de sağ güneşlikten gelen ses icin sekman değişimi yapildi

Simdilik güneşlik sesi yok. Direksiyondan da haber bekleyecez..

arkadaşlar malesef garantiden red kararı geldi.

evet evet, şu rezalet görüntüye benim terli ellerimin neden olduğunu söylediler utanmadan

bi de servis insiyatif kullanarak ücrette indirimle değiştirebilirmiş. hadi ordan...

bu iş bitti mi tabiki hayır. ben elimden geleni ardıma koymayacağım

Almanya ve Doğuş genel merkeze yazdım uzun uzun. Fotoğrafları attım tekrar

aracı bu denli titiz kullanıp deride böyle çatlaklar oluşunca bi de insanı suçlamıyorlar mı. ona üzülüyorum...

@maniax Murat Bey gelişmelerden bizleri de haberdar edin mutlaka, umarım kısa sürede çözülür.

@maniax Hocam çok şaşırdım!  Başka bir serviste kayıt açtırsan acaba sonuç alınır mı?

kaç tl fiyata değiştiririm dedi servis?

@maniax Hocam çok şaşırdım!  Başka bir serviste kayıt açtırsan acaba sonuç alınır mı?

kaç tl fiyata değiştiririm dedi servis?
Başka serviste sonuç çıkmaz diye düşünüyorum ya. Bakacaklar aynı şikayetle kayıt var. İşçilik almayıp, parçada da en taban fiyatı zorlarız dediler. Net bisey yok

@maniax Hocam doğuşa ve almanyaya yazmakta fayda var. Ben kavramayla beraber bu konuyu yazmıştım almanyaya 1 haftada döndüler. Onlarda topu doğuşa atmışlardı. Bu direk olarak üretici kaynaklı.

Terle nasıl oluşmuş acaba. Bu kaçıncı direksiyon hatası oldu. Bim den oyuncak araba alsak daha uzun dayanır.

21.06.2016 tarihi itibariyle doğuş merkezden de yapılan incelemeler sonucu bana yardımcı olamayacakları, bu çatlakların ürün kaynaklı değil, kimyasal ve dış etken kaynaklı olduğu, direksiyonumun garantiden değişmeyeceği bilgilerini ilettiler.

yani ben hayatımda bu kadar müşterisini şeyine takmayan, bu kadar katı, öncelikli hedefi direnmek ve kullanıcıya suç atmak olan başka bi firma görmedim.

malesef son kullanıcı olarak tüm ümitlerim tükenmek üzere.

aracımdan soğuma arefesindeyim sayelerinde

her sabah direksiyonun orasını görüyorum ve aracımın daha doğum gününü kutlamadım

@alper32 hocamın direksiyonunu yanında benimki resmen ölmüş ama değişim kararı çıkmıyor

halen inanamıyorum

değerli dostlardan fikir, nasihat, izlenecek yol konularında yardım bekliyorum

saygılar selamlar herkese...

@maniax Değerli hocam öncelikle morali bozmaya değmeyecek bir durum. Nelerle karşılaşıyoruz bir düşünün. 

Açıklama tam doğuştan beklendiği gibi. Acaba danışman durumu sadece doğuşa mı iletti? Ayrıca hangi uslupla iletti? Benim durumumda değişimi almanyadan gelen cevapla gerçekleştirmişlerdi. 

Bana kalırsa durumu fotolarla beraber direk almanyaya yazın.

Yine çözüm olmazsa en uygun maliyetle değişimi araştırırız.

Ben de Golf ün yaşını dolduramadan en korkulan durumları yaşadım. Direksiyon kavrama vs , hala çözülemeyen start stop sesi de cabası. Buna rağmen Golf ten soğumadım ve tadını çıkarmaya odaklanıyorum. 

@maniax

kimyasal kaynaklı ise neden her yerde değil ?

dış etken kaynaklı ise nasıl direksiyonun hiç tutulmayan bölgesinde gelişmiş de en çok dış etkene açık yerlerinde yok ?

bu 2 soruyu anlama kapasitesinde birilerini bulmanız lazım hocam. o kurumda zor biraz . çoğu çalışanı özenle seçilmiş sanki.

Moderatör tarafında düzenlendi:
@alper32 hocam fotolarla beraber almanyaya mail attım. tek cevap gelmeyen o var. ufak da olsa umudum o. başka da kalmadı.

@Rust hocam arkadaşa aynen sordum bunu. neden sadece orada var dedim

bana verdiği cevap; aynı mantıkla deri veya ürünle ilgili bir sorun ise niye sadece orada var. yani bununla iki durumu da açıklayamayız diyor.

Geri
Üst Alt