Yedek anahtar kopyalama fiyatı

MİCHY

Üye
İsim
Anıl İbrahim Güney
Araç
GOLF 2020
2020 Golf için yedek anahtar kopyalamanın maliyeti nedir arkadaşlar ?

Moderatör tarafında düzenlendi:

2020 Golf için yedek anahtar kopyalaymanıj maliyeti nedir arkadaşlar ?
Anahtarla ilgili net bir rakam söz konusu değil malesef hocam. Şanslıysanız 1000-2000 TL arası hallolabilecek bir anahtar sisteminiz vardır. Şanssızsanız kadran sökülerek online olarak anahtar kopyalama yaptırmanız gerekebilir ya da gidip direk yetkili servisten sipariş geçip 20-40 gün arası yedek anahtar gelmesini bekleyebilirsiniz. Size tavsiyem civardaki bi anahtarcıda cihaza bağlanıp kontrol ettirmeniz, eğer uygun yöntemse hemen yapalım diyorlar zaten.

Bir anahtarcıya gösterdim . 2 tane cihaz bağladı araca yinede aracın beynine giremedi.

Bir anahtarcıya gösterdim . 2 tane cihaz bağladı araca yinede aracın beynine giremedi.
Hocam o zaman şanssızsınız :( kadran sökülerek yapabileceğini söyleyenler olacak, araç 5 6 saat bizde kalacak ve ortalama 7 8 bin TL tutacak diyecekler. Servise sormanızı tavsiye ederim, mk7 anahtarı güncel olarak 7500 TL serviste, ek olarak 1000tl de kodlama için istiyorlar

Hocam o zaman şanssızsınız :( kadran sökülerek yapabileceğini söyleyenler olacak, araç 5 6 saat bizde kalacak ve ortalama 7 8 bin TL tutacak diyecekler. Servise sormanızı tavsiye ederim, mk7 anahtarı güncel olarak 7500 TL serviste, ek olarak 1000tl de kodlama için istiyorlar
Teşekkürler 🙏

Bu ay yetkili servisten yedek anahtar siparişi verdim . 7000 tl civar bir tutar ödedim

Geri
Üst Alt