30.000 KM periyodik bakım

@skysoblue85 teşekkürler hocam, Ben anadolu yakasındayım artık ya acarlar yada özora gidiceğim yine bakalım daha var zaten :)

@Ender hocam, hayırlı olsun, dizel araçta bakımı erken yaptırmak iyidir derler, @fcsrn Eren'den araba alınır gezmiyor araba hiç [emoji4] dizel olsa az yakınca insan geziyor [emoji4]iPad 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi
Teşekkür ederim . bu arada Memleketteyim Can hocam. Adana ya bikaç gün içinde geleceğim Ramazan ayı olmasaydı daha güzel olurdu belki ama olsun. Birde daha önce kosnustugumuz benim şu camlara film işini halledelim diyorum. geldiğimde bikaç saat ayırabilirim bu iş için planlama yapıp aradan çıksın istiyorum. Tesekkurler görüşmek üzere [emoji1] [emoji106]

One Life Live it.!!!

Teşekkür ederim . bu arada Memleketteyim Can hocam. Adana ya bikaç gün içinde geleceğim Ramazan ayı olmasaydı daha güzel olurdu belki ama olsun. Birde daha önce kosnustugumuz benim şu camlara film işini halledelim diyorum. geldiğimde bikaç saat ayırabilirim bu iş için planlama yapıp aradan çıksın istiyorum. Tesekkurler görüşmek üzere [emoji1] [emoji106] One Life Live it.!!!
Güzel olur Ender hocam ben de ön cam filmi yapmıştım onu kontrole bi türlü gidemedim iki is hallolur sizin zaten ön iki cam 1 saatlik iş [emoji106]

Sent from my iPhone using Tapatalk

Tamam o halde ben gelmeden önce mutlaka ararım. Planı yapar ona göre hareket ederiz. [emoji106]

One Life Live it.!!!

Bugün 30 bin bakımını yaptırdım.

Araç 2015 1.2 tsi dsg.

İnternet randevusu ile 570 tl tuttu.

--Start stop sesi (sesi duyamadık dediler)

-- Balata sesi (spreyle temizlediler)

-- Radyonun kendiliğinden ses açıp kısması (güncelledik dediler)

Şikayetlerim kısmen giderildi.

@alper32 hayırlı olsun hocam, 30 bin bakım için 570 lira iyi rakam internet indirimi olmasa daha da çok olacak. Sorunlarınızın kısmen çözülmüş olması güzel olmazsa tekrar gidince hallolacaktır.

@alper32@alper32hayırlı olsun kardeş ben de 2. yıl servis bakımı yaptıracağım henüz 10000 de araç golf 1.2 dsg ama uçuk bir rakam çıktı :)  920 tl sizin bu fiyatı nasıl aldınız öğrenebilir miyim acaba

İnternetten randevu almıştım. O kadar yüksek çıkmaması lazım. Başka servislere sorun derim.

@alper32@alper32hayırlı olsun kardeş ben de 2. yıl servis bakımı yaptıracağım henüz 10000 de araç golf 1.2 dsg ama uçuk bir rakam çıktı :)  920 tl sizin bu fiyatı nasıl aldınız öğrenebilir miyim acaba
Merhaba Hocam;

920 TL biraz yüksek geldi bana da. Servis öncesi randevu alıp gidin işçilikte % 10 indirim söz konusu.

Ben 45 bin  km bakımı için 662 tl gibi bir rakam aldım yakın tarihte. indirim vs derken 600 tl ye anlaşırız tahminimce  VW Voskar Rize bize özel idndirim de söz konusu tabi ki  :)  

Bizimde marrta geliyor 2. Bakim arac daha 22 binde bakalim ne fiyat verecekler.

Ben yarın sabah 8:30'da götürüyorum 2. bakımına. 7250 km'de :)  

Bugün 30 bin bakımını yaptırdım.

Araç 2015 1.2 tsi dsg.

İnternet randevusu ile 570 tl tuttu.

--Start stop sesi (sesi duyamadık dediler)

-- Balata sesi (spreyle temizlediler)

-- Radyonun kendiliğinden ses açıp kısması (güncelledik dediler)

Şikayetlerim kısmen giderildi.
Nerede Yaptırmıştınız bakımınızı hocam ?

Merhaba arkadaşlar aranıza bugün katıldım :)  golf 7 2013 75bin bakımı serviste yapılırsa kaça çıkar adlı çalışmamız resimde de görüldüğü gibi üzücü , akümün %80 şarj durumu olmasına rağmen akü sağlığı zayıf olduğu için değiştirdiler .

IMG-20170315-WA0006.jpeg

Merhaba arkadaşlar aranıza bugün katıldım :)  golf 7 2013 75bin bakımı serviste yapılırsa kaça çıkar adlı çalışmamız resimde de görüldüğü gibi üzücü , akümün %80 şarj durumu olmasına rağmen akü sağlığı zayıf olduğu için değiştirdiler .

Ekli dosyayı görüntüle 10213
Hocam o nasil bir aku fiyatidir ya :)  Gerci bayagidir aku almisligim yok ama yuksek degil mi rakam?

Geri
Üst Alt