Krediyi yeniden yapılandırma

snoppy

Katılımcı Üye

İsim
Erhan
Slm arkadaşlar.

Aracımı alırken VDF'den 0.92'lik oranla 36 ay kredi kullanmıştım. Çok şükür geçen gün 18. taksitini ödeyerek borcu yarıladım. Kalan 18 taksiti ise 12'ye indirme düşüncem var ciddi ciddi.

Daha önceden hiç kredisini yeniden yapılandıran oldu mu sormak istiyorum? Bu işten zararlı çıkacağım herhangi bir durum olur mu? Ne dersiniz?

Teşekkürler...

Slm arkadaşlar.

Aracımı alırken VDF'den 0.92'lik oranla 36 ay kredi kullanmıştım. Çok şükür geçen gün 18. taksitini ödeyerek borcu yarıladım. Kalan 18 taksiti ise 12'ye indirme düşüncem var ciddi ciddi.

Daha önceden hiç kredisini yeniden yapılandıran oldu mu sormak istiyorum? Bu işten zararlı çıkacağım herhangi bir durum olur mu? Ne dersiniz?

Teşekkürler...
Şu an faiz oranı çok yüksek yapılandırma zararlı olabilir. Yapılandırmanın mantığı 12 aylık yeni kredi çekmek ve onunla eskisini kapatmak olur. Faizin çoğunu ödediniz zaten devam edin ;)

@snoppy Kesinlikle kapatmayin, Golf siparisimi vermeden once Clio mun kredisini kapatip satisini gerceklestirdik, 12 aylik odemeyi erken kapattigim icin %10 luk kesinti yaptilar. Aciklamalari ise kampanyadan faydalandigim, erken kapama yaptigim icin %10 luk kesinti yapmalari.

Geri
Üst Alt