18''Durban Jant için Orijinal Yay Almak İstiyorum(Mubea Yay)

@Exe7 hocam yeni yaylarınız hayırlı olsun. Önceki yay ile arasında belirgin bir fark var mı sürüş ve konfor açısından ? görünüş açısından daha iyi olduğu için onu sormak hata olur hocam :)  

Moderatör tarafında düzenlendi:

@VeYSel Hocam tşk ederim.Konfor açısından bahsettiğim gibi tek başıma ya da en fazla 2 kişi oluyor araçta ve bu yüzden lastik basınçlarını Önleri 29 Arkaları 30 kuru hava vurulunca önceki yaylar varken ki konforundan daha iyi oldu.Sürüşte ise araç ile bütün bir şekilde hareket edebiliyorsunuz yani direksiyon tepkimesi çok hassaslaştı hemen cvp veriyor ve buda sürüş dinamiğinin arttığını gösteriyor.Eğer aracı tek veya 2 kişi kullanıyorsanız kesinlikle tavsiye ederim değiştirmeye değiyor sertleşme ve rahatsız etme durumu önceki yaylara göre kesinlikle yok diyebilirm :)

SM-N9005 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

@Exe7 hocam 34 altı sizin lastiklere zararlı olur. Lastik ömrü açısından 18 inc lastiği daha düşük kullanmayın derim.

@yusuf Hocam haklısınız aslında Adana Aykan Servisi tüm lastiklere 28psi hava vurdu ben Ön 29psi Arka 30psi olarak güncelledim ama belirttiğim gibi araca yük koymuyorum ve genelde tek kullanıyorum;ama haklısınız bilgilendirme için tşk ederim

@yusuf Hocam haklısınız aslında Adana Aykan Servisi tüm lastiklere 28psi hava vurdu ben Ön 29psi Arka 30psi olarak güncelledim ama belirttiğim gibi araca yük koymuyorum ve genelde tek kullanıyorum;ama haklısınız bilgilendirme için tşk ederim
Zaten söylediğim değerler şehir içi ve yüksüz ;) servis çoğu şeyi kafasına göre yapıyor.

@yusuf Hımm tşkler bilgi için Hocam

@Exe7 Slm nasılsınız? Bi sorum olucak. 2014 1.4 act 140 bg higline aracım var 18 jant spor süspansiyon fabrika çıkışı istettim ama aracı 2 3 cm civarı alçaktmak istiyorum bayide yapmak istiyorum bu işlemi bayide yapılabilir mi ? Spor süspansiyon olduğu için ekstra bi alçalma sağlar mı

@Exe7 Slm nasılsınız? Bi sorum olucak. 2014 1.4 act 140 bg higline aracım var 18 jant spor süspansiyon fabrika çıkışı istettim ama aracı 2 3 cm civarı alçaktmak istiyorum bayide yapmak istiyorum bu işlemi bayide yapılabilir mi ? Spor süspansiyon olduğu için ekstra bi alçalma sağlar mı
Bayiye bir danışın telefon ile. Yok derlerse diğer seçenekleri değerlendiririz...

Bayi ile iletişime geçtim pek bi bilgileri yok. Çok yaptığımız bir işlem değil şeklinde yanıt aldım. 

Orijinal R yayı kullanabilirisiniz yanlış hatırlamıyorsam 1 cm daha alçaltır.

@Bmtgolf7 Spor süspansiyon da olsa limit belli. 10-15 mm alçak gelir spor süspansiyonlu araçlar. Servisten alacağınız spor yaylarla 20mm kadar daha düşüş sağlarsın. Senin aracının bir artısı amortisörler alçaltmaya daha uygun, konfor kaybını neredeyse hiç hissetmezsin. Araç model ve donanımını söylersen yay kodunu söylerim.

1.4 tsi 140 beygir higlıne 18 duransan jant spor süspansiyon ekstra bir araç 2014 model 

Hocam r ayna kapağı da almayı düşünüyorum sizce krom kaplama mı alıyım yoksa r kapak mı alınmalı fiyat konusunda bilginiz varsa ? Tşk ederim

Geri
Üst Alt