1.6 tdi için Alınık Mubea yay

hakline

Üye
İsim
Yusuf
Araç
golf 7 1.6 tdi
1.6 tdi aracıma 18 jantla opsiyon gelen spor yay arıyorum (adı mubea mı tam bilmiyorum mubea başka bir yay takımı da olabilir ) servise gidip sordurduğumda artık üretilmediği söylendi . elimde 3.5 cm vogland spor yay mevcut 2-3 ay kullanılmış onu da verebilirim , herkese iyi forumlar

Mubea servis malı golf R da kullanılan yay olması lazım. Tavsiye ederim güzel yaydır.

hocam sorun şu ki serviste yok parça kodu verdim bugün daha üretilmiyormuş o yüzden karaborsa oldu galiba zor bulunur , bende elinde olan varsa direkt alma niyetindeyim

Golf R için hangi marka yay üretiliyor, bir de onu sorabilirsiniz. 8R da muhtemelen değişmiş.

yani diyorsunuzki golf R da değiştiği için eski golflerde de değişmiştir mubea değilde benim aracım için X marka üretiyordur

yani diyorsunuzki golf R da değiştiği için eski golflerde de değişmiştir mubea değilde benim aracım için X marka üretiyordur
Mubea yaylar Golf R için üretildi bildiğim kadarıyla. Normal standart golflerde farklı marka yay olabilir. Siz aracınızı yere yaklaştırmak istediğiniz için Golf R yayı önerdim ben. Golf 8R da başka markaya geçilmiş olabilir. Tavsiyem servisten 7R da kullanılan yayı sorabilirsiniz.

Hocam araç dizel olduğu için arkalar torsiyon o yüzden uymaz benim aracıma R yayı ;(

Geri
Üst Alt