@enpisagor adas baska ne farkliliklar gozlemledin? 
Ayna görünüş olarak bence güzel ama fonksiyonellik bakımından kapsanmıyor, bu iyi mi kötü mü bilemedim.

Torpido kilit olmayınca cok çiğ geldi gözüme.

Ayrıca Mert'in dediği gibi renklerde oynama yapılmış, orta multimedya ekranında da eskiden turuncu olan yerler, mavi olmuş, renkli yol pc ekranında da mavi geçişler vardı. Arac R line diye ona özel sanmıştım, ama hepsi icin geçerli sanirim.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Ayna görünüş olarak bence güzel ama fonksiyonellik bakımından kapsanmıyor, bu iyi mi kötü mü bilemedim.

Torpido kilit olmayınca cok çiğ geldi gözüme.

Ayrıca Mert'in dediği gibi renklerde oynama yapılmış, orta multimedya ekranında da eskiden turuncu olan yerler, mavi olmuş, renkli yol pc ekranında da mavi geçişler vardı. Arac R line diye ona özel sanmıştım, ama hepsi icin geçerli sanirim.

Can hocam renklerde oynama yapıldı derken nasıl yani ne değişmiş aracın renginden mi bahsediyorsunuz?

Hiç bişey anlamadım :) ne demek istediniz? renkli kadran teması derken renkli bilgi ekranından mı bahsediyorsunuz?
Renkli kadran,renkli yol bilgisayari,renkli bilgi ekrani ne diyorsaniz iste kadranin ortasindaki renkli ekranin temasi beyaz-kirmizi iken cizgiler mavi olmus.Multimedia ekranida aynen o sekilde...Vagdan baska temayi secersenizde turuncu oluyor arka tarafi baska temada yok...

Çerçeve kalkmış, aynayı ayarlarken parmak izi olabiliyor camda, altında rezistanslar gözüküyor dikkatli bakınca. Üzerinde hiç tuş yok ışık aldığında kendiliğinden kararıyor. Arkasında ufak bir sensör var. 

image.jpeg

Moderatör tarafında düzenlendi:
gayet şık gözüküyor ancak çok muhtemelen maliyet düşürme çalışmalarının bir sonucudur diye düşünüyorum. Keza kaldırılan torpido kilidi de bu amaca hizmet ediyordur.

gayet şık gözüküyor ancak çok muhtemelen maliyet düşürme çalışmalarının bir sonucudur diye düşünüyorum. Keza kaldırılan torpido kilidi de bu amaca hizmet ediyordur.
Makyaj ya da yeni kasa öncesi ellerinde kalan parçaları değerlendiriyor da olabilirler hocam. Bu bazen alt donanım paketine ait parçaların kullanımı ile olur. Bazen de opsiyon ya da daha üst paket ile gelen parçaların standart olması ile.

Makyaj ya da yeni kasa öncesi ellerinde kalan parçaları değerlendiriyor da olabilirler hocam. Bu bazen alt donanım paketine ait parçaların kullanımı ile olur. Bazen de opsiyon ya da daha üst paket ile gelen parçaların standart olması ile. Sent from my iPhone using Tapatalk
Evet bu konunun en güzel örneği bmw 3 serisinin kasa değiştirmeden önce led farı standart yapması olabilir. Kimse opsiyonel olarak led far almayınca elde kalan led farları standart aksesuar yaparak bitiriyorlar.

Samsung'tan gönderildi...

@NeXuS Led far makyajdan kaynaklanan bir değişiklik diye biliyorum, daha önce led far opsiyonu yoktu 3 Serisi'nde. 

@NeXuS Led far makyajdan kaynaklanan bir değişiklik diye biliyorum, daha önce led far opsiyonu yoktu 3 Serisi'nde. 
2014 te niyetlenmiştim 3 serisine. Adaptif led far opsiyon olarak vardı diye hatırlıyorum. Yanlış hatırlıyor olabilirim. İddia etmiyorum bu konuda :) hafif makyajla birlikte cazip kılmak ve eldeki stokları tüketmek maksatlı led farı standart yapmış olmaları muhtemel. Hatta 318 de emin değilim ama 320 de ambians aydınlatmada standart oldu. Halen katlanır aynayı standart yapmadılar ama her pakete eklediler [emoji6]

@NeXuS Hız sabitleyici de yoktu sanırım değişik donanım tercihleri var BMW'nin :)  

@OnurD7 evet son çıkardığı tüm paketlere hız sabitleyiciyi standart gibi bişi yaptı. Fiyatlarda iyi. 1 ay önce filandı. 320i cam tavan türkiye paket gelişmiş gösterge hız sabitleyici led far filan 135 bin fiyat verdiler. 318 içinde 130 binin altındaydı fiyat aynı paketler için. 1 sene sonra 2. Elde 110-120 aralığına alınır 320i ler :)

2014 te niyetlenmiştim 3 serisine. Adaptif led far opsiyon olarak vardı diye hatırlıyorum. Yanlış hatırlıyor olabilirim. İddia etmiyorum bu konuda [emoji4] hafif makyajla birlikte cazip kılmak ve eldeki stokları tüketmek maksatlı led farı standart yapmış olmaları muhtemel. Hatta 318 de emin değilim ama 320 de ambians aydınlatmada standart oldu. Halen katlanır aynayı standart yapmadılar ama her pakete eklediler [emoji6]Samsung'tan gönderildi...
Adaptif led hala opsiyon, bi xenon yerine led farlara gecildi.

Dün izmir otoshowdaki golfte canlı gördüm çok hoş duruyor.

20161022_183526.jpg

Geri
Üst Alt