Moral sıfır :(

mandufla

Katılımcı Üye

İsim
Deniz
Arkadaş ile telefonda konuşuyorum bluetooth üzerinden ve u dönüşü yapmak için karşıdaki aracın geçmesini bekliyorum. Solumdaki sokaktan ısrarla biri korna çalıyor. Baktım mezun ettiğim öğrencim. Bi yandan telefonla konuş bi yandan öğrenciye selam vermeye çalışırken u dönüşünde direksiyonu tam kırmayinca sağdaki yüksek kaldırıma sürttüm aracı. Jantı bile sürtmüşüm. Moral sıfıra indi.

Bu halledilecek bişey midir yoksa tampon değişimine kadar gider mi?

d679f4c74f67770270b03a0fbdd6e1d5.jpg

2e5a565a182924ceb49727009947c450.jpg

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geçmiş olsun hocam... rütuşla halledilir gibi.. can  sıkmaya değmez.

@manduflaHocam geçmiş olsun sakın tampon değişimine filan gitmeyin ne tamponlar var düzeltilen servise bile götürmeyin sanayide vw işlerini yapan bi ustaya götürürseniz 100 liaraya boyasıyla birlikte hallolur kafaya takılacak bişey değil Allah başka dert keder vermesin inşallah 

Geçmiş olsun, size çok büyük dert olmadan halledilir diğer arkadaşlarımın da dediği gibi. Bir anlık dalgınlık ve şanssızlıklar silsilesi olmuş. Daha beteri olmasın.

@mandufla hocam çok geçmiş olsun. malesef golflerimiz nazarlıksız olmuyo. çok can sıkılacak düzeyde değil. semih hocamın da dediği gibi sanki servis dışında halletmek daha mantıklı olacak gibi.

çok geçmiş olsun plastik olduğu için tamiri kolay olmalı

çok geçmiş olsun benim daha kötü durumdaydı , onardılar sanayide. hallolacak bir sorun tecrübeyle sabit :)

Geçmiş olsun. Değişime gerek yok bence. hallolur hocam. üzülmemek elde değil ama daha büyüğünden korumuştur Allah deyip hayra yormali.

One Life Live it.!!!

enseyi karartmayın Deniz hocam, yepyeni olur anlamazsınız bile...

@mandufla Deniz Hocam geçmiş olsun, önemli bir şey değil, bozmayın moralinizi, sanayide kolayca halledilir eminim.

iPhone using Tapatalk

Değerli Hocalarım hepinize teşekkür ederim. Sanayiye gideyim ben en kisa zamanda o zaman. Valla canım sıkıldı ama dediginiz gibi allah başka dert vermesin.

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

@mandufla

Hocam gecmis olsun.

Servis onu komple boyar hic gerek yok bence sanayide yaptirin en iyisi.

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

@mandufla geçmiş olsun.kötü tabi moral bozucu.ama işi bilen usta güzel bir şekilde yapar.

2016 golf7 1.2 tsı comfortline manuel beyaz sürüş komfor ve ışık paket.

Geri
Üst Alt