Otomatik cam sorunu

Birol61

Üye
İsim
Birol
Arkadaşlar 2015 Golf 7 Aracımın sol kapıdaki Dörtlü cam açma kapatma düğmesinin şoför tarafındaki camın açma kapama sana sadece manuel yapabiliyorum sol arkadaki camın kapama sana otomatik açmasını manuel yapabiliyor diğer camlarda otomatik Herhangi bir problem yok Bazı yerlerde yukarıya ve aşağıya basılı tutarak 10 saniye 15 saniye bıraktığında sorun çözüldüğü söyleniyor ama ben uyguladığımda sorun çözülmüyor nasıl bir tavsiyeniz vardır teşekkür ederim

Arkadaşlar 2015 Golf 7 Aracımın sol kapıdaki Dörtlü cam açma kapatma düğmesinin şoför tarafındaki camın açma kapama sana sadece manuel yapabiliyorum sol arkadaki camın kapama sana otomatik açmasını manuel yapabiliyor diğer camlarda otomatik Herhangi bir problem yok Bazı yerlerde yukarıya ve aşağıya basılı tutarak 10 saniye 15 saniye bıraktığında sorun çözüldüğü söyleniyor ama ben uyguladığımda sorun çözülmüyor nasıl bir tavsiyeniz vardır teşekkür ederim
Aynı sorun bende de mevcut. Denemediğim yöntem kalmadı. Şöför tarafında bulunan düğmeleri bile değiştirdim ama nafile..

Bende 4 lu düğmeyi değiştirdim düzelmedi. Ön iki cam tam otomatik kapatinca yariya kadar iniyor. Elimde fazladan 4 lü düğme var hatta satacagim boşuna aldim..

Eğer bahsettiğiniz sorun tek tuşla açıp kapatma özelliğinin çalışmaması ise önce her kapı için resetleme yapıp sonra şoför tarafında resetleme yapmanızı tavsiye ederim. Tek tek bütün kapıların camlarını kendi tuşlarından kapatıp 5 saniye kadar daha basılı tutarak resetleyin ve otomatiklerinin düzgün çalıştığını teyit edin. Daha sonra aynı işlevi şoför tarafında tek tuşu çalışmayan kapılar için gerçekleştirin.

Bende 4 lu düğmeyi değiştirdim düzelmedi. Ön iki cam tam otomatik kapatinca yariya kadar iniyor. Elimde fazladan 4 lü düğme var hatta satacagim boşuna aldim..
Hocam o set sorunsuzsa ben alabilirim. Ben de sol dörtlü düğmelerden biri çalışmıyor. Fiyat olarak ne düşünüyorsunuz?

Geri
Üst Alt