1.4 TSI 125 DSG HIGHLINE Tungsten Gri

tfk35

Üye
İsim
Tevfik
Arkadaşlar selamlar,1.5 ay önce foruma kaydoldum ondan önceden uzaktan takip ediyordum.Forumu okuyarak Golf hakkında detaylı bilgi sahibi oldum emeği geçen herkese teşekkür ederim böyle bir platform için.Yeni bir araç alma arifesindeyim.C sınıfı araçlar içinde  Yeni Astra ile Golf arasında kalmıştım.Mevcut aracım 2012 Astra J 1.3 Cosmo ve Astranın son 3 kasası ( J,H,G ) ailemizde vardı. Eşimle birlikte 2 aracıda bayide detaylı inceledik Golfte karar kıldık .Aracı Ötv indirimiyle alacağız.İzmir ve çevre illerdeki bayilerle görüşüp bana uygun gelenine siparişimi vereceğim haftasonu Tavsiye edebileceğiniz bayi ve st var mıdır.Forumdan edindiğim bilgiler ve kendi ihtiyaçlarımız doğrultusunda bir Golf oluşturdum.Sizlerinde donanım olarak önerilerini almak isterim.

Model:

Golf 1.4 TSI BMT 125 PS DSG  Hıghline

Tungsten Gri

KA1 - Geri park kamerası

4I3 – Anahtarsız giriş çalıştırma 

PB4 - ergoActive 14 yöne manuel ayarlanabilen ergoActive spor sürücü koltuğu

PDD - Adaptif şasi kontrolü "DCC" ve sürüş profili seçme

PF2 – Adaptif hız sabitleyici ve şehir içi acil fren desteği 

PJ8 - 18" Durban Alüminyum Alaşım Jantlar 

PS1 – Panaromik açılır cam tavan 

Dinamik light asist 

PXD - Bi-Xenon farlar, led gündüz farlar ve dinamik far asistanı 

Moderatör tarafında düzenlendi:
@tfk35 Şunu da ekleyin diyebileceğim hiç bişey yok gayet güzel doldurmuşsunuz :)

Şimdiden hayırlı olsun :)  

@tfk35 aracınız şimdiden hayırlı olsun :)  bu kadar dolu bir araç opsiyonlarından dolayı 3 ayı aşacaktır. Bekleyebilirseniz eğer aracınıza @Onur arkadaşında dediği gibi şunu da ekleyin diyebilecek bişey yok :)  

@Onur @VeYSeL teşekkürler. Şuan mevcut aracım var zaten siparişi verip araç gelmeye yakın aracımı satılığa çıkarırım diye düşünüyorum.Diğer türlü 3 ay zor sabrederim herhalde :)  

Müzik dinlemeyi seviyorsanız dynaudio tavsiye ederiÖ :)

@Cnytkyz Dynaudio ile ilgili kullanıcı yorumları bulamadım mevcut ses sistemi yeterli gelir diye düşünüyorum.

@tfk35 mevcut ses sistemi çoğu araçtan iyi ama markalı bir müzik sistemi daha bi hosuna gidiyor insanın :)  

@tfk35 hocam bunca şeyden sonra anahtarsız giriş ve çalıştırmayı güvenli kilitlemeli olanından alıp alarmı da eklemiş olsanız daha güzel olur diye düşünüyorum. Kendimde olmasa yaklaşık 800 TL fazladan verip alabilir miydim bilmiyorum ama şu saatten sonra benim için olmazsa olmazdır güvenli kilitlemeli Keyless...

Arabanızı kilitledikten sonra kapılar içten açılamaz. Hırsızlar artık boyasız araç kapılarına merak salmış durumda. Camı kırıp içerideki kapı kolundan kapıları açıp sonra da dört kapıyı söktükleri gibi kucaklayıp götürüyorlar. Kapısı hasarlı bir araca takıyorlar ve değişen gözükmüyor o araçta :)

Ağlanacak halimize güldüm kusura bakmayın lütfen.

@MSE Hocam Alarm ı düşüneceğim. mevcut aracımda da var kendim deneme amaçlı çaldırdım bitek onun dışında hep devrede hiç çalmadı 4 senedir

@MSE Hocam Alarm ı düşüneceğim. mevcut aracımda da var kendim deneme amaçlı çaldırdım bitek onun dışında hep devrede hiç çalmadı 4 senedir
Hocam zaten üstünde durduğum özellik alarm değil "güvenli kilitleme" özelliğidir.

Anahtarsız giriş ve çalıştırmayı bu özellikle birlikte almak istediğinizde alarm da zorunlu hale geliyor.

3 Aylık bekleyişten sonra Golfün siparişini vermiş bulunuyorum .İzmir ve çevresindeki bayilerin burunlarından kıl aldırmayan davranışları sebebiyle İstanbul'dan siparişimi geçtim.Kasım ortası gibi gelecek. Araç bilgileri aşağıdaki gibidir.

Tungsten Gri

KA1 - Geri park kamerası

Dinamik light asist 

WDB - "Park assist"

9WT - App Connect  

UI4  - Electric interface for external use, AUX-IN, USB (iPod-capable)

@tfk35 Harika seçimler, hayırlı olsun. 

3 Aylık bekleyişten sonra Golfün siparişini vermiş bulunuyorum .İzmir ve çevresindeki bayilerin burunlarından kıl aldırmayan davranışları sebebiyle İstanbul'dan siparişimi geçtim.Kasım ortası gibi gelecek. Araç bilgileri aşağıdaki gibidir.

Tungsten Gri

KA1 - Geri park kamerası

Dinamik light asist 

WDB - "Park assist"

9WT - App Connect  

Maşallah Hocam, hayli dolu bir araç olmuş. :)

Tungsten Gri

KA1 - Geri park kamerası

Dinamik light asist 

WDB - "Park assist"

9WT - App Connect  

Forumda gezinirken denk geldim. Çok güzel opsiyonlar eklemişsiniz.

merak ettim;

Aracı aldınız mi?

aldiydaniz 25 kasım otv zammından önce mi aldınız sonraya mi kaldı?

Geri
Üst Alt