Durban 18 mi Salvador 17 mi !!!

Merhaba arkadaşlar daha öncedende salvador arayışı içindeydim sonunda buldum şimdi kararsız kaldım. 

17"  konforunu bozmadan 5 kollu spor jant istiyorum yalnız şöyle bir çıkmaza girdim araç rengim tungsten salvador jant koyu kalıyor aracıma göre örnek resim aşağıdaki gibi,

18" durban da silver araç rengine uyuyor durban aldım mı işin içine yay girecek ve iyice sertleşicek düşüncesindeyim çok kararsız kaldım bana bir yardım :)

17 salvador rengi çok sırıtıyormu acaba ? 

Ekli dosyayı görüntüle 4517

Salvador jantı nerede bulmuştunuz? Bende model olarak salvador yada Geneva düşünüyorumda.

Merhaba arkadaslar ben fabrikasyon durban aldim lastikleride dunlop sportmaxx geldi aracima oyle bakasim geliyor herturlu durban derim

Konfor olarak da guzel hic pismanligim yok goruntuyu konfora tercih edilmis gibi bir durum olur mu acaba diye dusundum alirken  ama oyle olmadi 

@01elz08 Merhaba Hocam jantları satılık jetta bir araçtan buldum sonra vaz geçtim durban aldım. Durban alın ve kaliteli bir lastik alın ama yay da şart 17 den geçecekseniz.

IMG_1405.JPG

Durban durbandır hocam. Konfordan azıcık ödün verse de karşınıza alıp baktığınızda unutursunuz her şeyi :)

18 salvadorları buluşmada gördüm.

Kesinlikle salvador ama 18 olanı.
Bu postta gösterilenler passat 17 salvadorları.

Adana yollarında 18 çok sert vurur özellikle benim oturduğum taraflar hep inşaat halinde. Benim için en ideali 17 olur.

Geri
Üst Alt