Sonradan takilan led stop

[mention=2]Yusuf[/mention] hocam servisi aradım, araç fabrika çıkışı katlanır değilse satmıyoruz diye saçma bi yanıt verdi, farklı servisleri aradım hepsi aynı şekilde döndü. Olmadı fabrika çıkışı katlanır aynası olan bir araçla gidip o plakaya almak lazım [emoji4] yalnız mekanizma alınabildiğini bilmiyordum, çok iyi olur aslında, bu mümkün mü ?
Hocam herhangi bir highline şasi numarası ile alabilirsiniz.

Ender elektronik te 1550tl katlanir aynalar, montaj yaptirirsaniz 1700 tl ayrica taksit imkanida var

Çinden gelen aynalar onlar boşa para kaptirmayin 854 tl suanda kargo dahil

Sarı sitede gördüm, ilan no 412935090, aradım konuştum orjinal dedi ama görmeden inanmamak lazım tabiki. O yüzden gidip parça kodlarına kadar kontrol etmek istiyorum. Aliexpress'de daha ucuz ama kargoda sorun yaşar mıyım diye çekiniyorum, az para değil, iyi paketlenmezse yolda başına bir iş gelir diye de çekindim. Kapı eşiği aluminyum sipariş etmiştim, yamuk yumuk gelmiş postada..

Sarı sitede gördüm, ilan no 412935090, aradım konuştum orjinal dedi ama görmeden inanmamak lazım tabiki. O yüzden gidip parça kodlarına kadar kontrol etmek istiyorum. Aliexpress'de daha ucuz ama kargoda sorun yaşar mıyım diye çekiniyorum, az para değil, iyi paketlenmezse yolda başına bir iş gelir diye de çekindim. Kapı eşiği aluminyum sipariş etmiştim, yamuk yumuk gelmiş postada..
Hocam orjinal değildir garanti ediyorum. Parça numarası aliexpressten gelende de var. Aliexpressten almayı düşünürseniz ben yardımcı olurum.

Hocam orjinal değildir garanti ediyorum. Parça numarası aliexpressten gelende de var. Aliexpressten almayı düşünürseniz ben yardımcı olurum.
Tamam@yusuf hocam, bahsettiğim yer bana çok yakın, inceleyeyim, ona göre size de danışarak karar veririm. Desteğiniz için teşekkürler. İyi akşamlar..

Bu işi Ankara'da servis dışında orjinal ürün ve bağlantıyla hallettirebileceğimiz, tavsiye edebileceğiniz usta vb. var mıdır? Tahmini olarak ne kadarlık bir bütçe gerekecektir. Orj. montaj ve ürünler için yardımcı olabilirseniz sevinirim.

Bu işi Ankara'da servis dışında orjinal ürün ve bağlantıyla hallettirebileceğimiz, tavsiye edebileceğiniz usta vb. var mıdır? Tahmini olarak ne kadarlık bir bütçe gerekecektir. Orj. montaj ve ürünler için yardımcı olabilirseniz sevinirim.
Ben golf 6 aracıma orjinal led stop taktırmıştım Ankara'da.Şaşmaz da var bu işi yapan özelden de paylaşabilirim.

@necati. Abi var gözünüz kapalı yaptırabilirsiniz. 

[mention=3165]Emre_34[/mention]hocam konuyu takipteyim ? Sen yaptir bizde yaptiralim [emoji4]
Hocam önceliğim şu 1200 tl ye orjinal sattığını iddia eden yerle görüşmek, orjinal değilse ki öyle olacak gibi, ikinci aşama servisten orjinal parça temin etme olacak. Eğer temin edemezsem@yusuf hocamızın da yardımıyla aliexpress'den sipariş geçeceğiz. Gelişmeler hakkında bilgi paylaşacağım...

Geri
Üst Alt