Sonradan takilan led stop

4.5 TL gümrüğe sunma ücreti ödedim sadece

Bende eylül ayında istanbula gidicem apo ustada halledicem led stop işini.

Az önce malum sitede dolaşırken rastladım.. böyle bir fabrikasyon led stop ilk defa gördüm :D  

IMG_1040.PNG

IMG_1041.PNG

IMG_1042.PNG

Az önce malum sitede dolaşırken rastladım.. böyle bir fabrikasyon led stop ilk defa gördüm [emoji3] 

/monthly_2017_08/IMG_1040.thumb.PNG.0ab44cc91d537a38f862af585783ec55.PNG
/monthly_2017_08/IMG_1041.thumb.PNG.c1cb64fea21f17b4630f6e0f6c2d9139.PNG
/monthly_2017_08/IMG_1042.thumb.PNG.3d0356de9acae453d6d05cd8f91d31e5.PNG
İçler led dışlar halojen olmuş, başına bir iş geldiyse belki bu şekilde bi çözüm bulmuş demek ki [emoji1]

Az önce malum sitede dolaşırken rastladım.. böyle bir fabrikasyon led stop ilk defa gördüm :D
Değerli Hocam 

Sanırım led stoplar sonradan takıldı. 

Fakat orijinaller para etmediği için kenara kondu.

Stoplardan biri dış kısımdan kırılınca tamamını değiştirmek ve masraf etmek yerine dış kısımlarını sökerek yerine yedekteki halojenleri takmış.

Fabrikasyon olduğu küllen yalan. :000361-medium:

Fabrika stoplari takarken heralde dış stop stoğu kalmadı halojen takıp yolladı 8D

Led stop ve bagaj kapağı orijinal halojen stop ve arabanın geri kalanı değişmiş olmasın [emoji23]

Bugun apo ustadan katlanir ayna ve led stop icin fiyat aldim. Katlanir ayna 1800 led stop 1700 dedi .. zam yapmış yada tanidik olmadığımız icin yüksek söyledi.. ikisine 3k deseydi randevu alip gidicektim
Ben de bugün aradım, katlanır aynaya 1900 dedi, sürekli zam geliyormuş..Bunu orjinal takmasak sorun çıkarır mı acaba? 1900 az para değil..

Ben de bugün aradım, katlanır aynaya 1900 dedi, sürekli zam geliyormuş..Bunu orjinal takmasak sorun çıkarır mı acaba? 1900 az para değil..
Çıkarmaz hocam. Çinden alabilirsiniz. Kapaklar sinyaller ve cam da size kalır. Serviste 650 tl katlanır ayna gövdesi bildiğim kadarı ile. Olmadi sadece gövde alın servisten. Montaj kendiniz de yapabilirisiniz

Çıkarmaz hocam. Çinden alabilirsiniz. Kapaklar sinyaller ve cam da size kalır. Serviste 650 tl katlanır ayna gövdesi bildiğim kadarı ile. Olmadi sadece gövde alın servisten. Montaj kendiniz de yapabilirisiniz
@Yusuf hocam servisi aradım, araç fabrika çıkışı katlanır değilse satmıyoruz diye saçma bi yanıt verdi, farklı servisleri aradım hepsi aynı şekilde döndü. Olmadı fabrika çıkışı katlanır aynası olan bir araçla gidip o plakaya almak lazım [emoji4] yalnız mekanizma alınabildiğini bilmiyordum, çok iyi olur aslında, bu mümkün mü ?

Geri
Üst Alt