Ön Cam Silecek Suyu Sorunu

relaxy

Yeni Üye
Araç
Golf
Merhaba,

Golf 7.5 kullanıcısıyım. Ön silecek suyu püskürtmüyor ancak arka silecek suyunda herhangi bir sorun yok. Ön silecekleri çalıştırdığımda motor sesi de geliyor bu nedenle silecek motoru ile ilgili bir sorun olduğunu da düşünmüyorum. Sanıyorum ki kıştan kalma bir sigorta arızası söz konusu. Sigorta kutusunda genellikle çakmaklıkla ilgili sorunlar olmuş ancak buna benzer sorun yaşayan kimse var mı acaba? Hangi sigortayı değiştirmem gerekiyor?Teşekkürler.

Sorun hem kablo kıvrılması hem de kireçlenme nedeniyle silecek fiskiye memesinin tikanip neredeyse kullanılmaz hale gelmesiymiş. Sigorta veya motor ile alakalı olmamasını belirlemek benim için şu aşamada yeterli oldu. Golf 7.5 uyumlu silecek fıskiye memesini orijinal servis dışında bulabileceğim bir yer var mıdır acaba?

Orijinalini servis dışında bulmak zor olabilir.

İthal marka denemek isterseniz

https://www.onlineyedekparca.com/ur...14-2020-model-arasi-on-silecek-fiskiye-memesi

.

Upvote 0
Merhaba Arkadaşlar, bir iki gündür ön camları silmek istediğimde suyun ön cama gelmediğini fark ettim. Arkaya suyu bastıktan sonra tekrar öne yaptığımda, ön cama su geliyor. Bu birkaç kere oldu ? Antfrizli su kullanırım hep.

Upvote 0

Geri
Üst Alt