Basınçlı Köpük Makinesi- İLPOSAN MAXİ

fcsrn

Moderatör
İsim
Eren
@alper32 Abi ile bir gün konuşurken üründen bahsetti. Baktık ettik merakta ettik nasıldır vs diye. Alper Abi kendine aldı bir tane. O gün deneyecektik ama buluştuğumuz zaman yağmur başladığı için deneyemedik. Sonra ki gün ani bir kararla öğle arası buluşup petrole gittik ve denedik ancak video da ki performansı alamadık. 3-4 pompalama ile anca bitirebildik bir aracı. Ürünü satan arkadaşı aradık durumdan bahsettik. "Kaç kez pompalıyorsunuz?" sorusuna 10-15 defa deyince "35-40 defa yapmalısınız." dedi. Rica ettik bir gün bize göstermesi için kırmadı geldi. Sorun birazda kullandığımız şampuanda imiş.  Valet pro marka şampuanla güzel sonuç aldık. 

Arkadaş Sivaslı, ürünleri kargo ile yolluyor normalde ve 130 TL ücreti var kargo dahil. Pazarlığımızı yaptık, golftutkusundan aradığınızı belirtirseniz indirim yapacak Muammer Hocamız.  Bu da ürünün videosu, bizde Golf Tutkusu Sivas Ekibi olarak en yakın zamanda bir video çekip siz değerli üyelerimizin beğenisine sunacağız inşallah.

İletişim için: 0505 518 8825 Muammer Özdemir 

Moderatör tarafında düzenlendi:
@fcsrn Eren yine süpersin, ben bir konuda bahsetmiştim aracı da bunun bir benzeri ile yıkıyorum demiştim, automix elektriksiz basınclı yıkama diye geçiyordu, zati halinde hepsi ziraii ilaç pompası, ki sizin anlaştığınız marka en iyi si ilposan meşhurdur. bir ufak köpük için bir 8 litrelikte aracı yıkamak için kullanabilirim bundan sonra.  :'(

@fcsrn Eren yine süpersin, ben bir konuda bahsetmiştim aracı da bunun bir benzeri ile yıkıyorum demiştim, automix elektriksiz basınclı yıkama diye geçiyordu, zati halinde hepsi ziraii ilaç pompası, ki sizin anlaştığınız marka en iyi si ilposan meşhurdur. bir ufak köpük için bir 8 litrelikte aracı yıkamak için kullanabilirim bundan sonra.  :'(
Sağolun değerli Can Hocam. :)  Garajı olanlar sizin gibi bir de basınçlı su makinesi alırsa süper olur. Keşke mekan olsa da bende o şekilde yapabilsem.:(

Bu arada tekrarlamakta fayda var, bu fiyat toplu alım için geçerli. Almaya karar veren Hocalarımız birlikte hareket ederse süper olur. ;)

İlave bilgileri aktarayım arkadaşlar. Pompa 5 litrelik ve fazlasıyla yeterli. Yaklaşık 2 litre ile golf 2 kez köpüklenebilir.
Ancak şampuan seçimi önemli. Sonax şampuan pompa için uygun değil. @fcsrn dediği gibi Valet pro snow foam ya da ataş proteo marka köpükler daha uyumlu.
Denemelerimizde kırdığımız pompa boynunu da ücretsiz olarak temin ettik s=s17
Yeni videoları buraya ekleyeceğiz.

Arkadaşlar merhabalar,

Ben de almak istiyorum. Ona göre haberleşip toplu bir alım yapalım isterseniz.

Meguiars sarı şampuan ile deneme imkanınız olabilir mi? 

Alacak olanlar için ilk mesaja iletişim numarasanı ekliyorum.(kendi numaram, ürünü satan arkadaşın çok zamanı olmuyor, öğretmen.) 

Ürüne talip olan Hocalarımız bana ulaşıp bilgi verebilirlerse çok iyi olur. Arkadaşta sayıta göre ürünleri hazırlayıp teslim edecek ona göre.

Arkadaşlar merhaba,Sivas'tan Muammer Özdemir ben.

Ürün modifiyesi bana ait.Alper hocam ve diğer arkadaşların müsaadesiyle merak ettiğiniz soruları cevaplayabilirim.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Meguiars sarı şampuan ile deneme imkanınız olabilir mi? 
Hocam köpürme özelliği yüksek olan her şampuanla kullanabilirsiniz.Sizin elinizdeki şampuanla daha önce denendi.Bir kapakla sonuç çok iyiydi.

Arkadaşlar,bu pompa bildiğiniz zirai ilaçlama pompasıdır.Ancak uzun uğraşlar sonucunda manuel,köpük yapan basınçlı yıkama pompasına çevirmeye çalıştım.Kullanımı basit ve işlevsel bir ürün.Ben de aracına düzenli seramik kaplama yapan biriyim.Ve hepinizin bildiği üzere bu seramik kaplamanın maliyeti oldukça yüksek.Aracımdaki mevcut seramik kaplamanın daha uzun ömürlü olması için araçlarımızın pH değeri düşük şampuanlarla yıkanması gerekir.Bu da günümüzde çok da erişilebilir bir şey değil.Tüm bunlardan yola çıkarak bu pompayı tasarlamaya ve yapmaya çalıştım.İstediğim herhangi bir pH nötr şampuanla aracımı keyifle yıkıyorum.Ve boya korumam zarar görmüyor.

Yıkama işlemini genellikle basınçlı su makinesi bulunan benzinliklerde meraklı gözler ve onlarca soru eşliğinde [emoji1] yapıyorum.

Pompa hakkında da bir şeyler söylemek istiyorum:İlposan markasını gerek malzemenin et kalınlığı gerekse iç conta tertibatı olsun her açıdan en dayanıklı pompa olarak nitelendirebiliriz.Ürünün modifiyesi aşamasında piyasadaki tüm pompaları denedim ve hemen hepsi elimde patladı [emoji23] Ancak ilposan basınca ve kimyasallara dayanım açısından eşsiz bir ürün.Ben son derece memnunum çünkü yıllardır aracımı bu pompayla yıkıyorum.

Sizden ricam:Ürün fiyatı,maliyeti vs. gibi polemiklerin yaşanmaması.

Ürünün kullanımı çok basit.Artı,ürünle beraber birer takım da yedek parça gönderiyorum ve ürünün kullanım ömrü iki katına çıkıyor.

Şu aba kadar yaklaşık 200 civarında alım oldu.Hemen hemen tüm arkadaşlarım üründen memnun.Detailturkey.net sitesinden tüm detaylara ulaşabilirsiniz.

Son olarak ürünün toplu alımı vs. gibi sorularınızı başlığı açan arkadaşımla iletişime geçerek sağlayabilirsiniz.Ben buradan sadece ürünle ilgili sorularınızı yanıtlamaya çalışacağım.

Saygılar,ilginize teşekkürler.

Birşey sormak istiyorum.Şimdi ben de su hortumu var. Ucunda mekanizması var. Şiddetini ya da geniş püskürmesini ayarlayabiliyorum. Bu köpük makinesi ile arabayı köpükledikten sonra elimdeki bu hortum ile temizlesem bir sorun teşkil eder mi?

Ayrıca bu ürün nasıl?

http://urun.n11.com/sampuan/valet-pro-advanced-neutral-snow-foam-5-lt-P85830049
Sorun olmaz.Linkteki valet pro şampuan.İyi bir marka olarak bilinir.

Geri
Üst Alt