ön camlar otomatikliğini ara sıra kaybediyor

Bence yapmak istememişlerdir. Nasıl bir servis yaparız ama beceremeyiz der. Bence baştan savmak istiyorlar. Eğer ses olursa ki olmaz, tekrar gidip tekrar tekrar yaptırırsınız. Garanti süreniz içerisinde bunları yapmak zorundalar.

Bende dun gece basladi . Aksam 8 gibi kumandaya basili tuttum kapatti. Daha sonra aksam 9 gibi tekrardan bastim ama kapi kapandi  camlar kapanmadi ve en son yanan dortluler yanip sonmedi.ve sabahta ayniydi. Ilk kez oluyor bu bende.

Moderatör tarafında düzenlendi:
@Yen@l hocam ben garantıyı uzattım 3-4 sene daha garantım var da gıdıp gelmekte koyuyor okadar para verilmiş okadar parayı servis yüzü görmesın dıye verdim keşke golf 6 R alsaydım oda bu kadar ugraştırırdı herhalde belkide daha az 5 bin sonra bakım var o zaman götürücem aracımı herşeyine baktırıcam aracımın en iyisi bu

@Salih Sayınhocam aracınız kac bınde ne kadar suredır bınıyorsunuz  bence bu kronik bi agrıza

İnternet i araştırırsanız bu arızadan çok şikayet olduğunu göreceksiniz. Evet arızayı hiçbirimiz istemiyoruz ancak kul yapısı sonuçta olabilir. Canınızı sıkmayın. Servise net konuşun, onların keyfine bırakırsanız başlarından savarlar, normal derler ve gönderirler.

tamamdır hocam bakım zamanı gelınce sert bir dille yapın sunu dıcem teşekkür ederim herkese ılgınızden oturu... saygılar ve sevgiler

Benimde nedense sadece sürücü tarafındaki cam'da oluyor  :000049-medium:

@Laylayloom hocam eve gelir gelmez reset olayinin denedim. Ilk denememde camlar acilip kapanmadi. Ikinci kez denedim yine acilip kapanmadi. Ucuncu ve son kez deneyip birakacam boyle dursun dedim camlar anahtardan acilip kapandi ve en son dortluler yanip sondu.suan normale dondu .bakalim yakin bi zamanda tekrarliyor mu .

@Salih Sayın hocam bende tekrarladı umarım sizde tekrarlamaz :D   şansa bak be 5 bin sonraki bakımda yapmadan getirmeyin dicem

Aynı sorun bende de var zaman zaman hafıza gidiyor sebebini anlamış değilim uzun basılı tutarak camlar kapandıktan sonra cam motorundan tık sesi gelince otomatiğe donuyor ama daha sonra yine hafızası gidiyor anlamıyorum.

Kumandadan camları kapamama işini bazen benim araçta yapıyor. Sonra anlamadığım bi şekilde düzeliyor. Fakat bugün şöför camı otomatikliğini kaybetti, fazlada uğraşamadım elimi basılı tutarak kapattım ve çıktım arabadan. Kafasını karıştıran bi durum var ama nedir çözemedim :)

Moderatör tarafında düzenlendi:

Geri
Üst Alt