ön camlar otomatikliğini ara sıra kaybediyor

Laylayloom

Üye
İsim
Sinan Mert Yavuz
herkese merhabalar bu sayfada emekleri geçen herkese sonsuz teşekkürler her gün yeni bir şey öğreniyorum ve inşallah şimdide bir çözüm ögrenicem.. ön otomatik camlarım ara sıra çalısmıyor basılı tutmam gerekiyor indirmek ve ya kaldırmak için ancak basılı tutup kaldırıp sonra 3 saniye bekletince kendine geliyor en az 2 günde 1 tekrarlıyorum ayrıca otomatik ler calışmadıgında anahtarlada camlarımı kapatamıyorum servise bununla ilgili 100 kere gittim her defasında sorunu anlamadık felan deyip beni geçiştirdiler bir keresindede sorunu cözebiliriz ama kapı içlerini açmamız lazım geri taktıgımızda ses cıkartabilir bence değmez elınızle duzeltebiliyorken bu işe girmeyelim dediler bende çekindim ve tamam o halde dedim bu sorunu ortadan kaldırmak ıstıyorum cünkü eve gittigimde camı acık unuttum mu diye sorup anahtara sarıldıgımda arac kıtleme dısında tepki vermeye biliyor ozaman aşagıya ınmek zorunda kalıyorum

herkese merhabalar bu sayfada emekleri geçen herkese sonsuz teşekkürler her gün yeni bir şey öğreniyorum ve inşallah şimdide bir çözüm ögrenicem.. ön otomatik camlarım ara sıra çalısmıyor basılı tutmam gerekiyor indirmek ve ya kaldırmak için ancak basılı tutup kaldırıp sonra 3 saniye bekletince kendine geliyor en az 2 günde 1 tekrarlıyorum ayrıca otomatik ler calışmadıgında anahtarlada camlarımı kapatamıyorum servise bununla ilgili 100 kere gittim her defasında sorunu anlamadık felan deyip beni geçiştirdiler bir keresindede sorunu cözebiliriz ama kapı içlerini açmamız lazım geri taktıgımızda ses cıkartabilir bence değmez elınızle duzeltebiliyorken bu işe girmeyelim dediler bende çekindim ve tamam o halde dedim bu sorunu ortadan kaldırmak ıstıyorum cünkü eve gittigimde camı acık unuttum mu diye sorup anahtara sarıldıgımda arac kıtleme dısında tepki vermeye biliyor ozaman aşagıya ınmek zorunda kalıyorum
Değerli Hocam, bütün cam açma tuşlarını aşağı ve yukarı 10ar sn basılı şekilde tutar mısınız? Bunu yaptığınızda cam otomatikleri kendini resetleyip ayarları geri yüklüyor.

@fcsrn sevgili hocam 100 kere yapmışımdır o gün ve ya hafta sorun cıkıyormıyor ama bi ara yeniden bozuluyor bu sorunu sizlerde yaşayıp ara ara 10 20 saniye bekletiyormusunuz 

valla sabah bir daha deniyeyim inşallah biter hocam öneriniz için teşekkür ederim

İlk defa gecenlerde surucu caminda oldu bende. Arizalandi sandim otomatik ozelligi calismadi. Aksam tekrar arabaya dondugumde calisiyordu. Kronik bir ariza kendini gostermeye mi basliyor acaba ? 

İlk defa gecenlerde surucu caminda oldu bende. Arizalandi sandim otomatik ozelligi calismadi. Aksam tekrar arabaya dondugumde calisiyordu. Kronik bir ariza kendini gostermeye mi basliyor acaba ? 
3. Yilimda dun aksam ben anahtardan camlari kapatamadim. Ayrica kapama tusuna basili tutuldugunda en son dortluler yanip sonuyordu o da olmadi. Burada konu acacaktim ki bu sabah ayni sorun var. Acaba kronik bi sey mi . 10 ar saniye olayini ben denemedim. Bugun eve gidince deneyeyim bakalim ne oluyor. 

Hocam sizde anahtara basili tutunca camlar kapanmayinca dortluler bir kez yanip sonuyor mu ?

Çok büyük ihtimalle, cam açma ve kapama motorunda bir sorun var. Servise baskı yaparsanız o parçayı garantiden değiştireceklerdir. Garantiye girmez ise işçilik dahil 400 TL'ye yakın parça ve işçilik ücreti alırlar. Garantiden değiştirin derim ben. 

@yusufyok hocam genelde tek basıma ya da arkadaşlarımla sürüş yapıyorum aldıgım günden beri bu sorunu cekiyorum

@Salih Sayın bendede yanmıyor hocam onlar kitleme dısında tepki vermiyor kumandayla asagıya ınıyorum arabayı  2 ye alıyorum kendim kapatıyorum

@Yen@l hocam parcayı degiştirtirim o problem degilde doguştaki eleman yaparızda kapıyı açmamız lazım tekrar taktıgımızda ses yapabilir bende degmez felan diye konuştu ürkütttü beni

Şunuda bir denermisin cam tam kapanana kadar basılı tutun bir de tam açılana kadar golfde değilde bizim ısuzuda böyle oluyor

Sent from my iPhone using Tapatalk

Geri
Üst Alt