Far ve Yağmur Sensörü Montajı-Bol Resimli(Kotası Olanlar Dikkat)

@yer_ucagi_34 hocam çindeki parça birebir orjinal parçanın kopyası oluyor. Sizde yağmur sensoru var mı. On camın dıştan ve içten fotoğrafını paylaşabilir misiniz?
Hocam araç boşline.  :)  Yağmur sensörü falan yok araçta. Far yağmur sensörü olan araçlarda o sensörün olduğu yer dışarıdan bakınca mavi noktalı görünüyor sensörün olduğu yer.  Bunda Comfortline golfler gibi orası simsiyah. Sensör falan görünmüyor. Ama silecek kolunda int konumu var. Comfortline golf de öyleydi.

@yer_ucagi_34 çok güzel hocam. Ozaman parçaları alın direk. Bu arada sensörün ucuz olanları var onlardan alın. Octavia sensoru de oluyor bize.

@fcsrn @yusuf hocam benim aklıma takılan bir soru var. Şu anda golf 7 allstar sahibiyim ve haliyle gar anahtarım yok. Acaba bu işlemi yapmak için ön cam değişimi gerekiyor mu bilginiz varmı acaba? 

Moderatör tarafında düzenlendi:
Genuine Rain sensor Fit For VW Golf 7 MK7 SKODA OCTAVIA MQB PLATFORM rain sensor 5K7 955 559B 5K7 955 559 B
http://s.aliexpress.com/UjQBBFv2
(from AliExpress Android)

Chrome Auto Headlight Switch Head Light Control SWITCHES BUTTON FOR VW Volkswagen GOLF 7  MK7 GOLF7 5GG 941 431 D
http://s.aliexpress.com/3meA7FrI
(from AliExpress Android)
yusuf hocam bu linkteki sensörde far sensörü yok değil mi? Bende benim araç için sipariş vermek üzereyim fiyat uygun geldi.Far yağmur sensörü-anahtar ve kablo alacağım 180 lira civarı tutuyor

yusuf hocam bu linkteki sensörde far sensörü yok değil mi? Bende benim araç için sipariş vermek üzereyim fiyat uygun geldi.Far yağmur sensörü-anahtar ve kablo alacağım 180 lira civarı tutuyor
@yusuf Bu sensörde far sensörü yok Abi, bir üyemiz almış bundan ama far sensörü değil sadece yağmur var bunun içinde. Eve geçince link atarım far ve yağmur sensörü için.

O halde far anahtarı, sensör ve bir kablo ile halledebilirsiniz. Cam değişimine gerek yok. :)
@fcsrn @yusuf hocam çok teşekkür ederim. Kafamdaki soru kalkmış oldu. Tahmin kablo çekimi dahil resimleri sırası ile halledersem coming home leaving home özelliğine kavuşabilirim. :)

Geri
Üst Alt