Far ve Yağmur Sensörü Montajı-Bol Resimli(Kotası Olanlar Dikkat)

iltan bey ben bugün ürünleri sipariş geçtim 

sensörü hemen kargoya verdiler kontrol parçasını yarın sabahtan vereceklerini söylediler kablodan ses seda yok yani para çekildi mesaj attım ama karşılık vermediler bekliycem yarını ayrıca senin aracında comfort değişiklik göstereceğini sanmam aynıları sanada olur bence sonuçta bana eren bey olur dedi
Değerli hocam bende bugün sizin verdiğiniz linkteki ürünleri bende sipariş verdim dediğiniz gibi sensörü kargoya verdiler baya ilgili bir satıcıydı mesaj atıp teşekkür falan etti. Kablo satan satıcının profiline baktığımda herkes kabloyu sorunsuz almışlar hep 5 yıldız almış. Ama far anahtarında bir türk alıcı 3 yıldız verip iyi demiş bakalım sorun çıkmaz herhalde. Benim araçta uyar bu sanırım :)

Değerli hocam bende bugün sizin verdiğiniz linkteki ürünleri bende sipariş verdim dediğiniz gibi sensörü kargoya verdiler baya ilgili bir satıcıydı mesaj atıp teşekkür falan etti. Kablo satan satıcının profiline baktığımda herkes kabloyu sorunsuz almışlar hep 5 yıldız almış. Ama far anahtarında bir türk alıcı 3 yıldız verip iyi demiş bakalım sorun çıkmaz herhalde. Benim araçta uyar bu sanırım :)
aynı şeyleri yaşamışız sipariş geçerken anahtar resimde iyi duruyor ayrıca şirket profiline baktım memnuniyet derecesi yüksekti İNŞAALLAH parçalarda sorun çıkmaz sonuçta yaklaşık 20 gün bekleyip hüsrana  uğramak hoş olmaz

aynı şeyleri yaşamışız sipariş geçerken anahtar resimde iyi duruyor ayrıca şirket profiline baktım memnuniyet derecesi yüksekti İNŞAALLAH parçalarda sorun çıkmaz sonuçta yaklaşık 20 gün bekleyip hüsrana  uğramak hoş olmaz
İnşallah gelirse beraber montajını da yaparız kablo bende mevcud kodlamalarıda yaparız istanbulun neresinde oturuyorsunuz

İnşallah gelirse beraber montajını da yaparız kablo bende mevcud kodlamalarıda yaparız istanbulun neresinde oturuyorsunuz
valla çok iyi olur nerede yaptırırım diye düşünüyordum kodlama.olayını ben pendikteyim siz nerede oturuyorsunuz

Aramıza hoşgeldiniz Hocam :)  

Evet ürünler doğrudur, golf için uyumlu.
Merhabalar. Dayanamadım bugün bende sipariş verdim ? fakat kafama takılan bir nokta var. Orjinal yağmur sensörlerinde bir iki yerde üzerinde 4 delik gördüm ama bizim aldıklarımızda tek delik var inşallah yanlış ürün sipariş etmemişizdir

Açıkçası bende ona dikkat ettim ama aldığımız ürünün geri dönüşlerine bakarsan 4 delikli foto konulmuş.Ayrıca şirketin maillerine bakan kişi ilgili birisi ona sorarım

Sent from my SM-G920F using GolfTutkusu mobile app powered by Tapatalk
Üzerindeki plastik korumadan dolayı da öyle görünüyor olabilir. Ben farklı bir satıcıdan sipariş verdim ama onda da Türkiyeden alan olmuş olumlu dönmüşler

Sent from my SM-N920C using GolfTutkusu mobile app powered by Tapatalk

kabloyu benim paylaştığım linkten mi sipariş verdiniz maillere falan cevap verilmiyor da sadece para çekildi o kadar

Ben kablo yerine sadece başlıklarını aldım. Kablo 1.8$ ama 3 dolara yakında kargo geliyordu. Bunun yerine aynı fiyata 20 adet kablo başlığından aldım ileride lazım olur düşüncesiyle. Gece aldım 1 saat sonra kargo bilgilerini girdi adresi de şu:
Araba için 20 adet/grup Kadın terminali Konektörlerini shhworldsea, Büyük VW J519 araba terminalleri, 2.8mm Pin terminal
http://s.aliexpress.com/6ziYZzqu
(from AliExpress Android)

Ben kablo yerine sadece başlıklarını aldım. Kablo 1.8$ ama 3 dolara yakında kargo geliyordu. Bunun yerine aynı fiyata 20 adet kablo başlığından aldım ileride lazım olur düşüncesiyle. Gece aldım 1 saat sonra kargo bilgilerini girdi adresi de şu:
Araba için 20 adet/grup Kadın terminali Konektörlerini shhworldsea, Büyük VW J519 araba terminalleri, 2.8mm Pin terminal

mantıklı [emoji106]

79mm79 senin bu 2.8 pin ucu farklı bende sipariş verecektim vazgeçtim montaj resimlerine bakarsan kullanılan tek tırnaklı bunlar çift tırnaklı tekrar kontrol et bence

79mm79 senin bu 2.8 pin ucu farklı bende sipariş verecektim vazgeçtim montaj resimlerine bakarsan kullanılan tek tırnaklı bunlar çift tırnaklı tekrar kontrol et bence

Hadi ya baya incelemiştim ama kargoya verildi artık napalım farklı bişey çıkarsa oto elektrikçiye gider bişeyler uydururum artık

Geri
Üst Alt