Far ve Yağmur Sensörü Montajı-Bol Resimli(Kotası Olanlar Dikkat)

Hocam bu arada önceden hiç vagcom kodlama yapmadım. Vag kablosu da yok. Kabloyu nereden temin edebilirim ? Bi de buradaki anlatılan kodlamayı kendim yapabilir miyim ?
Hangi şehirdesiniz hocam. Kodlama kolay. Bulunduğunuz şehirde kablosu olan arkadaş varsa yardımcı olur size.

@yer_ucagi_34 Hocam Yusuf Abi yardımcı olmuş zaten. 

Kablo çekme işlemin ve diğer işlemleri yapın, kodlama işin kolay kısmı zaten, her türlü halledilir Allah'ın izniyle. :)

@fcsrn @yusuf Hocam az önce far anahtarının soketine baktım fotoğraflarını da çektim. O bölge aydınlık olmadığından tam sayamadım. Kablolar dip dibe duruyordu rahat sayabilmek için telefonla fotoğraflarını çektim. Fotoğraflarda yanlış saymadıysam 9 kablo görünüyor. Fotoğrafları aktarıp buraya da atarım az sonra.

Vagcom işini kendim yapayım diyorum. Uzun zamandır nasıl yapıldığını öğrenmek istiyordum. Forumdaki anlatılanları uygulayarak oldukça kolay yaparım diye düşünüyorum.

Galiba kablo çekmem gerekmiyor

Moderatör tarafında düzenlendi:

@yer_ucagi_34 hocam çindeki parça birebir orjinal parçanın kopyası oluyor. Sizde yağmur sensoru var mı. On camın dıştan ve içten fotoğrafını paylaşabilir misiniz?

Geri
Üst Alt