Far ve Yağmur Sensörü Montajı-Bol Resimli(Kotası Olanlar Dikkat)

Herkese merhaba öncelikle çok güzel bir çalışma olmuş benim sorum aracımdaki far anahtarının ışığı led beyaz AliExpress den alacagamız anahtarında ışığı beyazmı

IMG_0949.JPG

hocam güzel olmuş elinize sağlık
linklere baktım hepsı kapanmıs onerebilecegıniz yer varmı
aklıma bişey takıldı ışık sensörü yağmur sensörün içinde mi

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Moderatör tarafında düzenlendi:
hocam güzel olmuş elinize sağlık
linklere baktım hepsı kapanmıs onerebilecegıniz yer varmı
aklıma bişey takıldı ışık sensörü yağmur sensörün içinde mi
Teşekkürler Hocam, aliexpresste mevcut ürünler telefonda olduğum için link veremiyorum ama bulabilirsiniz. 

Evet hepsi beraber. 

Sevgili arkadaşlar, bu akşam uzun uğraşlar sonucu, anlatımlarınızın da yardımı sayesinde fiziksel montajını tamamladım. Ellerim yeterince küçük olmadığı için bana baya zaman kaybettirdi ama problemsiz montajı gerçekleştirdim. Ürünleri sipariş ederken aynı zamanda 17.8 hex-v2 kabloyu da sipariş ettim, beraberce geldiler. Kablonun yanında gönderilen vcds CD’sini takabileceğim bir yer olmadığı için ross tech sitesinden kablom ile uyumlu uygulamayı indirdim . Genel olarak çalışıyor lakin merkezi elektrik ünitesi için long coding yapmak istediğimde “sorry, no coding information available for this ECU” diyor ve işlemi yapmıyor. Bununla beraber adaptation bölümlerinde değişiklik yapabiliyorum.

Aracım golf 1.0 tsi dsg. Temmuz üretimli bir araç.

Yorumlarınızı rica edebilir miyim?

3c2ee266deda4a12385f74435118aa96.jpg

Sevgili arkadaşlar, bu akşam uzun uğraşlar sonucu, anlatımlarınızın da yardımı sayesinde fiziksel montajını tamamladım. Ellerim yeterince küçük olmadığı için bana baya zaman kaybettirdi ama problemsiz montajı gerçekleştirdim. Ürünleri sipariş ederken aynı zamanda 17.8 hex-v2 kabloyu da sipariş ettim, beraberce geldiler. Kablonun yanında gönderilen vcds CD’sini takabileceğim bir yer olmadığı için ross tech sitesinden kablom ile uyumlu uygulamayı indirdim . Genel olarak çalışıyor lakin merkezi elektrik ünitesi için long coding yapmak istediğimde “sorry, no coding information available for this ECU” diyor ve işlemi yapmıyor. Bununla beraber adaptation bölümlerinde değişiklik yapabiliyorum.

Aracım golf 1.0 tsi dsg. Temmuz üretimli bir araç.

Yorumlarınızı rica edebilir miyim?

3c2ee266deda4a12385f74435118aa96.jpg

Hocam orjinal uygulama ile bu yaptıklarınıza da şükredin. Normalde kablo yanar çünkü. Crackli uygulama kullanmanız gerekir.

Sent from my iPhone using GolfTutkusu mobile app powered by Tapatalk

Geri
Üst Alt