Far ve Yağmur Sensörü Montajı-Bol Resimli(Kotası Olanlar Dikkat)

Hocam kararran dikiz ayna ici bcm ye kabloya gerek yok tepe lambasindan elektirigi aliosunuz ko tak acikken calisiyor tek eksisi geri vitese taktiginizda kararma ozelligi devreden cikmiyor o ozelligede zaten gerek yok ben bu sekilde yaptim gayetde memnnunum

Hocam kararran dikiz ayna ici bcm ye kabloya gerek yok tepe lambasindan elektirigi aliosunuz ko tak acikken calisiyor tek eksisi geri vitese taktiginizda kararma ozelligi devreden cikmiyor o ozelligede zaten gerek yok ben bu sekilde yaptim gayetde memnnunum
Yanlış hatırlamıyorsam Necati Usta'da aynı şekilde anlatıyordu. Tavan Lambasından elektrik alınca kolay oluyormuş işlem. Fakat standart şekli böyle olmadığı için yapayım mı karar veremedim.

Hocam bence yap ben 1 senedir kullaniyorum sorunsuz cunku a sutunu kaplamalarini sokmek istemedim gerekte yok zaten gayet de kullanisli ve basit bir islem tavsoye ederim.aliexpresten satin alip yaparsaniz geceleri cok rahat edersiniz zaten bu donanim givenlik aisindan standart olmali ama gel gor ki dogus bunu comfortline lara koymuyor saygilar

2016 golf 7 yağmur sensörü standart olan modele nasıl ışık sensörü ekleyebiliriz

Gerçekten harika bir paylaşım olmuş konuyu görüpte özenenlerden biriyim aliexpresten set olarak almayı düşünüyorum ama Bursa da montaj ve kodlama için yardımcı olabilcek yer varmıdır acaba bu arada aracım 2015 1.2 tsi comfortline

Moderatör tarafında düzenlendi:
2016 golf 7 yağmur sensörü standart olan modele nasıl ışık sensörü ekleyebiliriz
Işık sensöründen kasıt otomatik yanan farlar ise yağmur sensörü standart olan araçta otomatik yanan farlar ve kararan dikiz aynasi standart geliyor . Far anahtarını auto konumuna almak yeterli 

Araba golf 7 2016 model sürüş konfor paketi var ama ışık paketi yok dolayısıyla far anahtarında auto konumu yok kararan dikiz aynada yok ama yağmur sensörü var ışık sensörü yağmur sensörü aynı yerde ise far anahtarını deģiştirmem işe yarar mı yoksa ayrı sensör mü almam lazım

Araba golf 7 2016 model sürüş konfor paketi var ama ışık paketi yok dolayısıyla far anahtarında auto konumu yok kararan dikiz aynada yok ama yağmur sensörü var ışık sensörü yağmur sensörü aynı yerde ise far anahtarını deģiştirmem işe yarar mı yoksa ayrı sensör mü almam lazım
Yağmur sensoru varsa ışık da vardır. Sizde sadede nem sensoru vardır. Yağmur sensoru olduğunu nasıl anladınız

Sürüş konfor pakette cruise control ön arka park sensörü gelmiyormu ? Işık görüş pakette yagmur far ve kararan dikiz aynasi gelir

Yağmur sensörü çalışıyor önceki arabam jetta comfort 2008 modeldi onda ışık ve yağmur sensörü standartdı golf 2016 dada aynı şekilde zaten arabayı bayiden alırkende tanıtımda yağmur sensörünü göstermişlerdi

Işık paket yok ama yağmur sensörü var

Dikiz aynasini ve ön cami foto cekip atabilirmisiniz rica etsem disardan

Geri
Üst Alt