Far ve Yağmur Sensörü Montajı-Bol Resimli(Kotası Olanlar Dikkat)

Diğer söylediklerimin araca bir zararı olmuş mudur ?
Bir de şimdi yeni kablo alacağımdan bilgisayarda yüklü olan VCDS 16.8'i kaldırmam lazım. Ama denetim masasından kaldırınca masaüstü ikonu ve dosya konumu duruyor. Denetim masasından kaldırdıktan sonra Program dosyaları x86'dan Ross-tech dosyasını ve masaüstündeki ikonu sildikten sonra tam olarak kalkar program değil mi ?
Cevaplarınız için çok sağolun yusuf hocam. Teşekkürler.
Hocam zararı olmaz çünkü işe yaramıyorlar.
Tamamen kalkmıyor bazen. Yeni kullanıcı oluşturup onun ile kullanıyorum 17 sürüm ben

Hocam zararı olmaz çünkü işe yaramıyorlar.
Tamamen kalkmıyor bazen. Yeni kullanıcı oluşturup onun ile kullanıyorum 17 sürüm ben
Hocam şimdi aklıma geldi. Böyle bir şeyi hiçbir yerde görmedim ama yine de sorayım.  Bu VCDS'yi kullanırken programın yüklü olduğu cd'nin bilgisayara takılı olması gerekmez galiba değil mi ? 

Bir de şimdi yeni kablo sipariş edeceğim. 17.1.3 mü alayım bu sefer ?

Hocam şimdi aklıma geldi. Böyle bir şeyi hiçbir yerde görmedim ama yine de sorayım.  Bu VCDS'yi kullanırken programın yüklü olduğu cd'nin bilgisayara takılı olması gerekmez galiba değil mi ? 
Bir de şimdi yeni kablo sipariş edeceğim. 17.1.3 mü alayım bu sefer ?
Cdye gerek yok hocam. 17 sürüm alın hocam

Arkadaşlar selam,

yağmur ve far sensörüm geldi, montaj ve kodlama için Kocaeli ya da Sakarya'da tanıdığınız güvendiğiniz arkadaşlar var mı?

Arkadaşlar selam,
yağmur ve far sensörüm geldi, montaj ve kodlama için Kocaeli ya da Sakarya'da tanıdığınız güvendiğiniz arkadaşlar var mı?
İstanbulda ben varım hocam

İstanbulda ben varım hocam :)
Yusuf Hocam çok teşekkür ederim pazar akşamı oradaydım ama parçalar henüz gelmemişti, siz ne taraftasınız belki bir iş çıkışı basıp gelme planı yapabilirim tabi siz de müsait olursanız akşam vakti :)

Yusuf Hocam çok teşekkür ederim pazar akşamı oradaydım ama parçalar henüz gelmemişti, siz ne taraftasınız belki bir iş çıkışı basıp gelme planı yapabilirim tabi siz de müsait olursanız akşam vakti [emoji4]
Hocam çok uzaklardayım
karşıda güngören de

Ellerinize sağlık bende resımlere bakarak cesaretlendım aliexpresten sıparıs verdım montajınıda yaptım sadece kodlama kaldı. 

O kadar güzel anlatılmış ki cesaretlenip siparişi verdim ummadığım şekilde 12 13 gün de siparişlerim elime geçti montaj elimden gelir resimlere bakarak 1 2 saatte yaptım fakat kodlama kısmına gelince siz değerli hocalarımdan yardım alabilirmiyim acaba?( istanbul gaziosmanpaşada otoruyorum) şimdiden teşekkürler.. tekrar konuyu resimli olarak anlatanların ellerine sağlık @fcsrn 

O kadar güzel anlatılmış ki cesaretlenip siparişi verdim ummadığım şekilde 12 13 gün de siparişlerim elime geçti montaj elimden gelir resimlere bakarak 1 2 saatte yaptım fakat kodlama kısmına gelince siz değerli hocalarımdan yardım alabilirmiyim acaba?( istanbul gaziosmanpaşada otoruyorum) şimdiden teşekkürler.. tekrar konuyu resimli olarak anlatanların ellerine sağlık @fcsrn 
Hayırlı olsun hocam, teşekkürler güzel sözleriniz için de. 

kodlama içinde @yusuf Hocam yardımcı olabilir sanırım. 

Moderatör tarafında düzenlendi:
O kadar güzel anlatılmış ki cesaretlenip siparişi verdim ummadığım şekilde 12 13 gün de siparişlerim elime geçti montaj elimden gelir resimlere bakarak 1 2 saatte yaptım fakat kodlama kısmına gelince siz değerli hocalarımdan yardım alabilirmiyim acaba?( istanbul gaziosmanpaşada otoruyorum) şimdiden teşekkürler.. tekrar konuyu resimli olarak anlatanların ellerine sağlık [mention=22]fcsrn[/mention] 
Güngörende oturuyorum hocam. Önümüzdeki hafta sonu kodlamayı hallederiz.

Geri
Üst Alt