Far ve Yağmur Sensörü Montajı-Bol Resimli(Kotası Olanlar Dikkat)

@fcsrn Eren hocam ben birkaç ay önce yeni tiguan araç için bu far sensörü uygulamasını yapacaktım fakat fırsat olmadı. Şuanda önerebileceğiniz ürün var mı ? Far Yağmur sensörü olarak. Bir de VAG kablosu da alacağım hangi sürümden almam gerekir ? Cevabınız için şimdiden teşekkürler.

Moderatör tarafında düzenlendi:

[mention=22]fcsrn[/mention] hocamızın teknik,@mse hocamızın lojistik destekleri sayesinde lvnt17 hocamızın 2014 model 1.2 tsi comfortline manuel aracına far & yağmur sensörünü Monte ettik. Ayrıca rain closingi aktif ettik ve sorunsuz bir şekilde çalıştı. Emeği geçen herkese çok teşekkür ederiz.

Öncesi

c9c278edf05da8ea9b78cf6a9646a075.jpg

Sonrası

/monthly_2017_02/IMG_7422.JPG.69b1efbf522eebd64e9b70d801e7937a.JPG

Buda rain closing kodlamamız

8705aa9d2e3cf9027374b2f13635cd98.jpg

[mention=22]fcsrn[/mention] hocamızın teknik,@mse hocamızın lojistik destekleri sayesinde hocamızın 2014 model 1.2 tsi comfortline manuel aracına far & yağmur sensörünü Monte ettik. Ayrıca rain closingi aktif ettik ve sorunsuz bir şekilde çalıştı. Emeği geçen herkese çok teşekkür ederiz.
Öncesi
c9c278edf05da8ea9b78cf6a9646a075.jpg

Sonrası
/monthly_2017_02/IMG_7422.JPG.69b1efbf522eebd64e9b70d801e7937a.JPG
Buda rain closing kodlamamız
8705aa9d2e3cf9027374b2f13635cd98.jpg

Hayırlı olsun hocam. Çok gerekli bir uygulama gerçekten. Güle güle kullanın.

Üstadlarım selamınaleyküm 2 yıldır golfcüyüm ama sayfada yeniyim. Far ve yağmur sensörü projelerinizi görünce bende gaza geldim ve beyaz garage den sipariş verdim ürünlerimi aldım taktık memlekette. kayseride kodlama konusunda çok uçuk fiyatlar istediler ama yol üstünde aksarayda ustamız sağolsun halletti. şimdide vag com sipariş verdim bakalım yeni birşeyler  yapmaya çalışacağım. çalışmalarınızı çok beğeniyorum selametle  :mad:

Üstadlarım selamınaleyküm 2 yıldır golfcüyüm ama sayfada yeniyim. Far ve yağmur sensörü projelerinizi görünce bende gaza geldim ve beyaz garage den sipariş verdim ürünlerimi aldım taktık memlekette. kayseride kodlama konusunda çok uçuk fiyatlar istediler ama yol üstünde aksarayda ustamız sağolsun halletti. şimdide vag com sipariş verdim bakalım yeni birşeyler  yapmaya çalışacağım. çalışmalarınızı çok beğeniyorum selametle  :mad:
Aksaray daki ustanız kimdir. İsmini ve İletişim bilgilerini verebilirseniz kendisi ile tanışmak isterim. Bende Aksaray dayım.

Bu yağmur sensörü yağmurun hızına göre otomatik hızlanıp yavaşlıyor mu yoksa hızını yine elle mi ayarlıyoruz.

Arkdaslar bende yagmur sensoru var ama bazen calisiyor bazen calismiyor bunun nedeni denir biseleri acmak mi gerekiyir anlamadim

Geri
Üst Alt