5" Medya İçin Bluetooth

fcsrn

Moderatör
İsim
Eren
Değerli Hocalarım. Aracımda 5" media cihazı bulunmakta, standart comfortline cihazı. Yenilerinde var ancak bizlerde bluetooth yok ve eksikliğini çok hissediyordum. Sivas'ta bir arkadaşımın Golf'ünde kullandığını gördüm. Güzel çalıştığını söyledi. Hemen sipariş verdim. Bugün de Amasya'ya geldim. Araca binince direk denedim ve harika çalışıyor. Müzik dinleyebiliyorsunuz. Arama geldiğinde müziği kapatıp görüşme yapmanızı sağlıyor. Arama bitince müzik devam. Görüşme sırasında herhangi bir yankı vs durumu olmuyor sesini aşırı açmazsanız. @Onur Kardeşimle test ettik hatta telefon görüşmesini, ürün geldiğinde yine arkadaşın aracında test ederken aramıştım onu. O da görüşlerini aktarır. En kısa zamanda resim ve videolarla destekleyeceğim konuyu.

http://www.hepsiburada.com/fonemax-samsung-lg-iphone-bluetooth-aux-arac-kiti-an-6991-p-TELBLUBSHBLUARCKTI

Bende aynısını aliexpreste sepetime eklemiştim 4.36 dolar ama şüphelerim vardı madem tavsiye ediyorsunuz alayım bari [emoji4]

Sent from my iPhone using Tapatalk

Bende aynısını aliexpreste sepetime eklemiştim 4.36 dolar ama şüphelerim vardı madem tavsiye ediyorsunuz alayım bari
emoji4.png

Tavsiye ediyorum kesinlikle. İlerde sıkıntı çıkarsa da 15TL ye aldım zaten.

Birde bence aliexpress yerine TR sitelerinden verin siparişi. Ben Hepsiburada'dan 15 TL'ye aldım. Salı 14:00 gibi verdim çarşamba sabah geldi.

Tavsiye ediyorum kesinlikle. İlerde sıkıntı çıkarsa da 15TL ye aldım zaten.Birde bence aliexpress yerine TR sitelerinden verin siparişi. Ben Hepsiburada'dan 15 TL'ye aldım. Salı 14:00 gibi verdim çarşamba sabah geldi.
Yani en mantıklısı arada fiyat farkı yok TR den alayım

@fcsrn hocam bunun çalışması için teypden aux seçemeye gerek yok değilmi radyoda kartta cd de hep devredemi

@fcsrn hocam bunun çalışması için teypden aux seçemeye gerek yok değilmi radyoda kartta cd de hep devredemi

Cihazı taktığınızda kendisi zaten auxla bişey bağlamışsınız gibi aux moduna geçiyor. Ekranda da AUX yazıyor. Sd kart veya radyoya geçiş yapınca müzik çalmaz da, telefon görüşmesi olayını denemedim. Güzel yerden yakaladınız Hocam tebrikler. Yarın deneyip haberdar edeceğim mutlaka. :)

@fcsrn sağolsun buradan gördüm ben de hepsiburadadan aldım kargo dahil 18 TL ye. Fiyatı için mükemmel bir ürün. Tek sıkıntı belki benim telefonumla alakalıdır (iphone 6) müzikte ses çok kaliteli yüksek fakat telefona geçince ses kısılıyor. Onun dışında mükemmel. Teşekkürler @fcsrn.

IMG_4801.JPG

@fcsrnhocam telefon görüşmesini deneyebildiniz mi?

Moderatör tarafında düzenlendi:
@fcsrnhocam telefon görüşmesini deneyebildiniz mi?
Hocam kusura bakmayın 2-3 gündür akşam yazacağım unutuyorum. :(

@EMRAH ATTS Hocamla yapmış olduğumuz denemeler sonucu aux harici seçili olduğu zaman devrede olmuyor. Sadece telefondan çalıyor.  Aux seçili olursa hem araç hem telefondan çalıyor.

Bu arada yoğun kullanımda şarjı 2-3 gün gidiyor.

@fcsrn sağolsun buradan gördüm ben de hepsiburadadan aldım kargo dahil 18 TL ye. Fiyatı için mükemmel bir ürün. Tek sıkıntı belki benim telefonumla alakalıdır (iphone 6) müzikte ses çok kaliteli yüksek fakat telefona geçince ses kısılıyor. Onun dışında mükemmel. Teşekkürler @fcsrn.

Ekli dosyayı görüntüle 4375
Aynı sorun bende de var malesef. Telefon görüşmesine geçince bir iki tık açıyorum sesi mecburen.

@fcsrn tek sorun o olsun, açarız.  8D  Bu fiyata daha iyisi olamazdı  :('

Kesinlikle. :)

Şarjı içinde tavsiyem powerbank. Doldurdum benim powerbanki, koltuk altında ki çekmece de duruyor. Bittiği zaman takacağım direk.

Dün gördüm A101de 4400mah olanı 19TL idi yanlış hatırlamıyorsam. ;)
eğer okuduklarımdan yanlış anlamadıysam araçtaki medyadan radyo dinliyorsak, telefon çaldığında aux seçili olmadığından devrede olmuyor doğru mudur ? 

Geri
Üst Alt