Şampuan-yıkama ürünleri tavsiyelerinizi rica ediyorum

Hocam dalinle yıkıyorum evet, atletle kurulamıyorum, fırçayla da köpürtmüyorum. Bahsettiğim işlemleri yapan birisinin zaten atletle araç kurulama yada fırça vurma gibi bir olayı olamaz, seramiğin üzerine düzenli sealant atan birisinin süngeri kovaya daldırıp kuru araca girişmemesinide tahmin edebilirler sanırım, hangi detay forumuna üyesiniz bilmiyorum ancak bu işin en eski forumlarından birine üyeyim o forumda bu yazdıklarımı okuyan birisi benim aracı çift kova yıkadığımı ön yıkama yaptığımı zaten tahmin eder, zira yıkama sonrası bir araca sealant atmanın zahmetine öyle turuncu sonax, sarı nxt şampuan kullanan kişiler pek yanaşmaz. Cilalı şampuanlar birazcık tembel arabacı işidir. Şuan boyası bakımlı bir araç için piyasada kullanılabilecek en ekonomik ve etkili yıkama ürünü dalin gibi şampuanlardır tabi tercihe göre valet pro vb markaların ön yıkama ve normal yıkama ürünleri tercih edilebilir. Bizim insanımız genelde instada ki titocar, zitocar gibi ürünleri alıp araçlarına uyguladığı için pek fazla da birşey anlatmaya gerek olmuyor bazen👍
Kusura bakmayin detay konusunda en eski ve sonrasinda kurulana da uyeyim ama bu yazdiklarinizdan sizin cift kova yikama yapacaginizi felan cikaramam hele dalinle yikama yaptiginizi duyduktan sonra... Ayrica piyasada en ekonomik ve en etkili yikama ürünü dalin olduguna inanamam cunku cok daha ekonomik konsantre urunler var yarim litresi bile 1 yil gidiyor benim gibi 2 haftada bir yikama yapan icin bile... Neyse ben sizi kizdirmak gibi bir niyetle soylememistim, forumda yazilan hersey konudan uzak birileri icin referans alinabiliyor dikkat etmek lazim bence 🤚

Valla komik gelebilir ama ben normal sac sampuani kullaniyorum dove olabilir …Arabami acayip parlatiyor uzerinede gaz yagli bez ile siliyorum harika oluyor uzun yoldan gelince ozellikle tum sinek pislik lekeleri cikiyor tavsiye ederim sacma sapan seylere fazla paralar vermeye gerek yok.

Ekli dosyalar

• IMG_2994.jpeg
    IMG_2994.jpeg
    331.4 KB · Görüntüleme: 14
bende jetonlu yıkama da yıkarım kurularken öyle çok kaliteli değil ortalama bir ürün olan hızlı cilam var ıslak iken sıkarım kurularım tertemiz pırıl pırıl oluyor yalnız cila sıkarsanız mutlaka gölgede olun güneş altında uygulamayın

Geri
Üst Alt